БЮТ запропонував Януковичу об'єднатися в СІЗО

Бютівець Сергій Соболєв назвав найкращим місцем проведення круглого столу між представниками влади та опозиції Лук'янівське СІЗО.

Народний депутат від БЮТ Сергій Соболєв готовий провести круглий стіл з представниками влади "на Лук'янівці чи в іншому СІЗО".

"Сьогодні кожен почув, що президент і спікер запропонували об'єднатися. Але об'єднатися заради чого. Щоб пролонгувати повноваження депутатів, щоб ухвалити антинародне рішення про пенсійну реформу, про зміни до трудового законодавства. Я думаю країна на це не піде", - заявив Соболєв.

"А теза Литвина про те, що нам треба круглий стіл, підтверджена у виступі президента, то мені здається, що треба встановити місце де краще проводити круглий стіл", - зазначив політик, наголосивши, що такий стіл можна провести у Лук'янівському СІЗО.

"От тільки за таких умов влада може спілкувати ся з опозицією, але ми на це спілкування не підемо. Саме тому, ніякого об'єднання не може бути", - додав він.

Нагадаємо, у вівторок, 1 лютого, відбулося урочисте відкриття восьмої сесії Верховної ради VI скликання. Зі зверненням до депутатів виступив президент Віктор Янукович, який закликав "назавжди перегорнути сторінку протистояння" і зайнятися проблемами, що "не мають партійності" (бідністю, безробіттям, неефективною економікою).

Президент заявив, що вирішення цих проблем - спільна державна справа усіх без виключення політичних сил, які вважають себе патріотами своєї країни, а "хто її не поділятиме, і не знайде в собі сил приєднатись до спільної роботи заради майбутнього нашої держави, прохання – не заважайте!".

Читайте також:

Тимошенко втратила ще одного бютівця

Янукович у Раді проголосив майже тост: "Давайте разом! За Україну!"

Луценко написав листа про своє життя у СІЗО

Тимошенко підготувала план повалення Януковича

ВідеоБЮТ запропонував Януковичу об'єднатися в СІЗО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: