БЮТ: заступник міністра спорту - громадянин РФ і один з лідерів Партії любителів пива

БЮТ: заступник міністра спорту - громадянин РФ і один з лідерів Партії любителів пива

БЮТ вимагає пояснень від Азарова: опозиція заявила, що в уряді працює громадянин Росії, бізнесмен та один з керівників Партії любителів пива Андрій Пальчевський.

Блок Юлії Тимошенко зажадав від прем'єр-міністра Миколи Азарова пояснити, на яких підставах в уряді працює російський бізнесмен, один з керівників Партії любителів пива.

Відповідний запит направила до голови Кабміну група народних депутатів фракції БЮТ, повідомила прес-служба блоку.

У запиті міститься проханням надати інформацію стосовно громадянства державного службовця України – першого заступника міністра у справах сім'ї, молоді та спорту Андрія Пальчевського та виконання ним вимог закону "Про боротьбу з корупцією".

Як зазначили в прес-службі БЮТ, це призначення неодноразово було предметом дискусії та обговорення в засобах масової інформації. Так, деякі ЗМІ повідомляли, що.Пальчевський є одночасно громадянином України та Російської Федерації. Водночас, наголосили депутати, відповідно до ст. 4 закону "Про державну службу", "право на державну службу мають громадяни України".

Крім того, йдеться у зверненні, "призначення Андрія Пальчевського на посаду першого заступника міністра викликає здивування, оскільки дана особа не має жодного дня практики державної служби". У ньому також зазначається, що бізнесові кола "знають цю людину як успішного підприємця, сфера бізнес-інтересів якого зосереджена в основному на території Російської Федерації і має мало спільного зі спортом, молоддю та сім'єю".

Читайте також:

Парубій: справа проти моєї сестри - це початок масштабних репресій

Депутати Держдуми задекларували три Maybach, літак і шматок залізничного полотна

ПР: Тимошенко боїться відповідальності за своє правління

Уряд Азарова: "Казнокрад", конферансьє, продавець та інші

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів