БЮТ затвердить списки у серпні

Блок Юлії Тимошенко затвердить свої виборчі списки на міжпартійному з'їзді 2 серпня цього року.

Юлія Тимошенко
Архів
Юлія Тимошенко збирається до ВР. (Фото: tymoshenko.com.ua)

Блок Юлії Тимошенко 2 серпня проведе міжпартійний з'їзд, на якому затверджуватимуться його виборчі списки. Про це заявила сьогодні на прес-конференції лідерка БЮТу Юлія Тимошенко.

Вона також повідомила, що 2 серпня - з початком виборчої кампанії - почне роботу Центральна виборча комісія (ЦВК). "Я переконана, що коли виборчий процес стартує - це буде 2 серпня - і голова ЦВК, і безпосередньо вся ЦВК буде на місцях", - зазначила Тимошенко.

Відзначимо, що напередодні народний депутат V скликання від БЮТу Олена Бондаренко заявила журналістам в Житомирі, що перша п'ятірка кандидатів у Раду від блоку вже затверджена.

7 липня лідерка БЮТу заявляла, що її політична сила розраховує отримати на дострокових парламентських виборах 30 вересня 226 мандатів у ВР. Водночас Тимошенко не виключає створення коаліції демократичних сил у Верховній раді VI скликання.

Юлія Тимошенко
Архів
(Фото: tymoshenko.com.ua)

Лідерка БЮТу також підкреслила, що після виборів очолюваний нею блок планує вести спільну політичну діяльність з президентом України і з його політичною силою. Тимошенко заявила, що БЮТ разом з блоком "Наша Україна - Народна самооборона" є партнерами у виборчій кампанії. 

"Демократичні сили йдуть двома командами, двома блоками, але йдуть в системі взаєморозуміння, і тому я вважаю, що і наша політична команда, і блок, який реально очолює Віктор Ющенко, отримають перемогу", - сказала вона.

Раніше пропрезидентські сили і БЮТ підписали угоду про співпрацю в наступному парламенті.

4 липня президент України Віктор Ющенко підписав указ "Про забезпечення реалізації виборчих прав громадян України, законності, прозорості і відвертості виборчого процесу на позачергових виборах до Верховної ради України", яким зобов'язав органи виконавчої влади забезпечити проведення виборів 30 вересня 2007 р.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: