БЮТ завтра не прийде до Верховної ради

БЮТ завтра не прийде у Верховну раду. Про це повідомив народний депутат від блоку Йосип Вінський.

За словами Вінського, БЮТ прийде на засідання парламенту 29 листопада. Вінський відзначив, що, не дивлячись на те, що народний депутат від Партії регіонів, головуюча на засіданні парламенту 23 листопада, Раїса Богатирьова порушила регламент Верховної ради, і засідання було призначене на 29 листопада замість 27 листопада, БЮТ прислухається до такого рішення.

Йосип Вінський
УНІАН
Йосип Вінський повідомив, що його фракція прислухалася до рішення Раїси Богатирьової.
Вінський також повідомив, що засідання фракції БЮТ, заплановане на завтра, не відбудеться.

Нагадаємо, 23 листопада Богатирьова ухвалила рішення провести наступне засідання парламенту 29 листопада. Представники БЮТ заявили, що це неправомірне рішення, оскільки воно не голосувалося в сесійному залі, і засідання має бути проведене 27 листопада.

Також представники БЮТ неодноразово заявляли про намір разом з блоком НУ-НС все ж прийти на засідання 27 листопада.

В коментарі iPlus колега Йосипа Вінського по фракції БЮТ Андрій Шкіль повідомив, що особисто він завтра, як і кожного дня, прийде до Верховної ради, незважаючи на те, що всередину йому потрапити не вдасться. Що стосується рішення фракції не з'являтися у парламенті, пан Шкіль вважає, що воно буде узгоджене з фракцією НУ-НС. Крім того, завтра повинна засідати робоча група, що, на думку представника БЮТ може замінити собою засідання парламенту.

ВідеоРада знову не збереться

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: