БЮТ заявив про друк фальшивих бюлетенів у Харкові

Бютівці знайшли видавництво, яке друкує бюлетені без відповідної документації.

У Харкові друкують фальшиві бюлетені, які влада хоче використати для фальсифікації виборів 31 жовтня, заявляють у БЮТ.

Фальшиві бюлетені виявили у харківській друкарні "Фоліо-плюс", заявив депутат фракції "БЮТ-Батьківщина" Володимир Філенко.

Філенко, який перебуває на місці події, наголосив, що друк бюлетенів продовжується.

Директор друкарні Дмитро Балан розповів депутатам, що видавництво "Фоліо-плюс" уклало договір на оренду друкарського устаткування з іншим видавництвом - "Майдан", - яке нібито і займається друком бюлетенів до виборів.

Водночас він не зміг надати які-небудь документи, що підтверджують право "Майдану" і "Фоліо-плюс" друкувати документи суворої звітності.

Також директор друкарні не надав жодних договорів з ТВК про друк бюлетенів, а також документи, що підтверджують правильність виготовлення, обліку і транспортування бюлетенів.

На даний момент депутати фракції "БЮТ-Батьківщина" викликали на місце події слідчо-оперативну групу і звернулися з відповідним депутатським запитом в прокуратуру області.

У свою чергу лідер БЮТ Юлія Тимошенко вимагає від президента Віктора Януковича та Генпрокуратури порушити кримінальну справу за фактом незаконного друку в Харкові виборчих бюлетенів.

За її словами, про виявлений факт поінформовані європейські інститути, міжнародні та внутрішні спостерігачі за виборами.

Вона також розповіла, що представники штабу приїхали в друкарню і дійсно знайшли фальшиві бюлетені, частину яких вдалося вилучити.

"Вони вилучили те, що змогли вилучити, як порізані, так і не порізані бюлетені, надруковані на великих аркушах. І вже зрозуміло, що друкарня "Фоліо Плюс" не мала офіційного підряду на друк бюлетенів", - сказала Тимошенко, повідомляють Українські новини.

Раніше у БЮТ заявили, що до Харківського обласного штабу "Батьківщини" невідомі передали кілька виборчих бюлетенів для голосування за кандидатів в депутати Харківської облради.

Читайте також:

Тимошенко: влада на цих виборах випробовує майбутні технології

 У Харкові повторно побили члена виборчого штабу "Батьківщини"

Турчинову бракує епітетів, щоб описати ситуацію з виборами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: