БЮТ заявляє про приватизаційні махінації

Блок Юлії Тимошенко просить президента розібратися з можливими махінаціями Кабінету міністрів із продажу стратегічних економічних об'єктів.


Про це сказано в повідомленні прес-служби БЮТ, на яке посилається агенція "Українські новини”. 

БЮТ вважає, що Кабмін продає найбільш вигідні економічні об'єкти, зокрема енергетичні й теплові, за заниженими цінами. 

БЮТ підкреслює, що незаконні махінації було здійснено під час продажу "Луганськтепловозу", спроби продажу "Укртелекому", дозволу енергогенерувальній компанії "Дніпроенерго" (Запоріжжя) здійснити додаткову емісію акцій, унаслідок якої частка держави в компанії знизиться з 76% до 50%. 

БЮТ вважає, що такими діями Кабмін ставить під загрозу енергетичну безпеку України. 


Як відомо, Генеральна прокуратура подала позов до Господарського суду Києва з вимогою скасувати договір купівлі-продажу 76% акцій холдингової компанії "Луганськтепловоз" між Фондом державного майна й Брянським машзаводом (Росія) і повернути пакет акцій до держвласності. 

Кабінет міністрів доручив Національній акціонерній компанії "Енергетична компанія України", що управляє державними пакетами акцій енергетичних компаній, взяти участь у додатковій емісії енергогенерувальної компанії "Дніпроенерго" (Запоріжжя). 

Фонд державного майна розробив проект постанови Кабінету міністрів про продаж 37,86% акцій найбільшої телекомунікаційної компанії "Укртелеком" на Лондонській фондовій біржі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: