БЮТ зажадав порушити справу проти судді у справі Тимошенко

Екс-прем'єр звинуватила суддю Кірєєва в неправосудних рішеннях та покриванні керівників наркобізнесу.

Народні депутати від БЮТ звернуться до Генпрокуратури та Вищої ради юстиції з заявою про злочин судді Родіона Кірєєва та порушення проти нього кримінальної справи. Про це 7 липня в Печерському райсуді заявила Юлія Тимошенко.

Тимошенко також вчергове заявила клопотання про відвід судді Кірєєва.

СУД НАД ТИМОШЕНКО: УСІ ПОДРОБИЦІ

На початку засідання вона знову відмовилась вставати перед судом, хоча суддя її попередив про неприпустимість порушення Кримінально-процесуального кодексу.

"Я не встаю тому, що це мій протест проти несправедливого суду. Я не встаю за мільйони людей, які не можуть не встати в неправосудних судах. Я не встаю тому, що хочу поміняти всю систему нечесних судів в Україні", - заявила вона.

Тимошенко також заявила, що суддя Кірєєв повністю залежний від заступника прокурора Рената Кузьміна, який також є членом вищої ради юстиції.

Крім того, екс-прем'єр звинуватила суддю Кірєєва в неправосудних рішеннях та покриванні керівників наркобізнесу. "Цей суддя не має права знаходитися не просто в судовому процесі, а взагалі у судовій гілці владі", - заявила вона.

"Ви робите заяву про відвід, чи анонсуєте дії депутатів БЮТ", - запитав роздратовано суддя.

Промову Тимошенко перервав прокурор Микитин, який заявив, що наведені підсудною доводи "ніяк не стосуються даної кримінальної справи"

Прокурори заперечують проти відводу, зазначаючи, що доводи Тимошенко не відрізняються від доводів її адвоката, чиє клопотання суд вже відхилив у середу.

Читайте також:

Скандал навколо Тимошенко у суді розслідуватиме Генпрокуратура

Тимошенко вигнали з зали суду за "нецензурщину"

В Печерському суді сталась сутичка між депутатами й міліцією

ВідеоБЮТ зажадав порушити справу проти судді у справі Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: