БЮТ збирається відправити Табачника у відставку за "шизофренію"

Депутат від БЮТ Володимир Яворівський вважає, що міністр освіти і науки Дмитро Табачник перебуває останні дні на міністерській посаді, так як у нього розпочався етап антиукраїнської шизофренії.

Депутат від БЮТ Володимир Яворівський прогнозує, що восени міністр освіти і науки України Дмитро Табачник буде відправлений у відставку через антиукраїнську шизофренію. Про це він сказав на своєму офіційному сайті, коментуючи заяву очільника Міносвіти про "вбивць Бандеру і Шухевича".

Політик заявив, що міністр освіти перестав усіх дивувати своми "антиукраїнськими викидами".

"Табачник своїми майже щоденними антиукраїнськими викидами вже просто перестав дивувати не тільки українців, а і євреїв, і навіть росіян. У мене таке враження, що у міністра освіти розпочався етап антиукраїнської шизофренії", - зазначив Яворівський.

"Після війни боялися, що десь іще щось може бути заміновано. Тому попереду паровоза йшов вагон на випадок того, якщо щось трапиться. В мене таке враження, що Янукович - це паровоз, а Табачника пускають попереду як цей вагон. Хай вже заспокоїться. Нічого він вже не поміняє. Він перебуває останні дні на міністерській посаді. Таке враження, що він вже і Януковичу набрид своїми заявами", - пояснив депутат.

Бютівець нагадав, що Табачник запропонував в курсі української літератури вивчати твори тільки тих авторів, які вже померли.

"Тобто Ліні Костенко, Дмитрові Павличку, Валерію Шевчуку треба просто померти для того, щоб діти мали можливість в школі ознайомитися з їхніми творами. Це могла вигадати тільки людина, яка патологічно ненавидить все українське", - додав "бютівець".

Нагадаємо, Табачник розповів про концепцію нового підручника з історії для середніх шкіл. На його думку, лідери ОУН-УПА Степан Бандера і Роман Шухевич повинні бути визнані колабораціоністами. Крім того, зі шкільного курсу необхідно виключити події останніх десяти років, щоб уникнути підміни історичного підходу політичним.

Читайте також:

Заступника Табачника, який назвав студентів "бидлом", вимагають відправити у відставку

Табачник: підручники не повинні складатися з позицій "загубленого в горах племені"

Табачник уріже вивчення української літератури в школах

Табачник позакриває сільські школи з малою кількістю дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: