БЮТ знову скликає позачергове засідання Ради

Позачергове засідання Верховної ради у вівторок провалилося. Прем'єрська фракція вже направила подання про скликання засідання 16 липня.

Через блокування трибуни Партією регіонів позачергове засідання Верховної ради, яке мало розпочатися о 17 годині у вівторок, знову не відбулося. Засідання погоджувальної ради парламенту закінчилося безрезультатно.

БЮТ знову направив подання про проведення позачергового засідання Ради у четвер, 16 липня. Як повідомив член фракції БЮТ Андрій Портнов, зараз це подання реєструється. Під ним поставили підписи 150 народних депутатів.

За словами Портнова, у разі відкриття засідання у четвер депутатам буде запропоновано той самий порядок денний, який планувався на вівторок. Зокрема, розгляд питань щодо фінансування об’єктів Євро-2012, закону про вибори президента і рекапіталізації банків.

У свою чергу "регіонал" Олександр Єфремов сказав, що Партія регіонів продовжує наполягати на першочерговому розгляді закону про підвищення соціальних стандартів.
Водночас він зазначив, що ПР не ініціюватиме позачергових засідань Ради, оскільки усвідомлює, що у них все одно не вистачить голосів для ухвалення відповідного законопроекту.

Читайте також:

Ющенко чекає лідерів фракцій на консультації з розпуску Ради

БЮТ спробує ще раз умовити "регіоналів"

Найбільшими депутатами-"ледарями" стали Ахметов та Жванія

Партія регіонів та БЮТ домовилися про вибори президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: