Засідання ВР закрито (відео, оновлено)

Засідання Верховної ради закрилось, так і не розпочавшись. Наступне заплановане на завтрашній ранок.

Докладніше про роботу Ради - на відео.

Сьогоднішнє пленарне засідання Верховної ради України закрито, завтра парламент розпочне роботу о 10.00.

Перед закриттям засідання перший заступник голови Верховної ради Олександр Лавринович зазначив, що консультації представників фракцій щодо узгодження порядку денного роботи ВР на сьогодні досі продовжуються.

Трибуна
УНІАН
БЮТ продовжує блокувати роботу ВР
За його словами, з ряду питань позиції представників фракцій не співпадають, і немає можливості знайти необхідну кількість голосів за підтримку певних проектів рішень.

Попрацювати Раді сьогодні не вдалося - депутати із фракції БЮТ, як і вчора, блокували трибуну, президію, а також урядову ложу парламенту.

Як зазначив в інтерв’ю журналістам лідер фракції БЮТ Іван Кириленко, Юлія Тимошенко планувала взяти участь у погоджувальній раді лідерів фракцій ВР для узгодження порядку денного парламенту.

Він нагадав, що сьогодні на засіданні уряду був схвалений пакет антикризових законопроектів. За словами лідера фракції БЮТ, ці документи мали піти на розгляд парламенту.

Кириленко зауважив, що фракція БЮТ наполягатиме, щоб питання щодо здійснення антикризових заходів було розглянуто у першу чергу.

"Після цього фракція БЮТ включить "зелене" світло іншим заходам щодо проведення політичної бойні під назвою "вибори", - сказав він.

При цьому Кириленко наголосив, що БЮТ не голосуватиме за законопроекти для проведення позачергових виборів до ВР, але і не заважатиме їх ухваленню.

ВідеоВР так і не запрацювала

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: