БЮТ знову заговорив про коаліцію з Партією регіонів

Один з лідерів Блоку Юлії Тимошенко Андрій Портнов виступає за об'єднання з Партією регіонів для подолання економічної кризи.

Портнов
УНІАН
Депутат від БЮТ Андрій Портнов переконаний, що коаліція з Партією регіонів допоможе Україні подолати кризу.

“Не приховаю, що як громадянин і депутат я - прихильник ідеї коаліції з Партією регіонів. Це найбільш дієвий варіант виходу з кризи”, - сказав Портнов.

На його думку, БЮТ і Партія регіонів разом зможуть швидко провести економічні реформи.

”Тим більше, що з вересня ми продемонстрували, що можемо приймати десятки законів. Отже, на якийсь час можна забути навіть про ідеологічні розбіжності. Але у цієї ідеї є і опоненти, найбільше їх усередині ПР - це люди, що координують свої дії з Секретаріатом президента. І позиції їх сильні, мабуть, зважаючи на відсутність твердості політичної волі у лідера ”регіоналів”, - зазначив Портнов.

У той же час, за його словами, таке об`єднання не відбулося у зв`язку з відсутністю "взаємної "кредитної історії" довіри і тому, що деякі політичні лідери в основу своєї діяльності беруть чутки і плітки, а не реальний аналіз".

“Ситуація зміниться еволюційним шляхом - сподіваюся, якнайскоріше”, - сказав Портнов.

Нагадаємо, в грудні БЮТ та ПР вже намагалися створити коаліцію, проте в день, коли відповідна угода мала бути підписана, НУ-НС таки погодився на об'єднання з БЮТ та Блоком Литвина. В той же день Володимира Литвина було обрано спікером Верховної ради.

Читайте також:

Коаліція вирішила поки нікого не звільняти

Під час "чистки" уряду БЮТ розраховує на комуністів та ПР

Коаліція не допустить перегляду газових угод

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: