БЮТ звинувачує Литвина в порушенні Конституції

У блоці заявили, що усі норми Закону про Регламент були дотриманні і позачергове засідання повинно було відбутись, але Литвин відмовився його проводити.

Зрив позачергового засідання Верховної ради 24 квітня - це грубе порушення Регламенту ВР та конституційних прав депутатів скликати позачергове засідання парламенту.

Про це заявив перший заступник Голови фракції БЮТ Андрій Кожем'якін, передає прес-служба БЮТ.

Він наголосив, що 22 квітня до відповідних підрозділів Апарату ВР було зібрано і подано 155 підписів депутатів з вимогою провести позачергове засідання парламенту.

"Тобто усі норми Закону про Регламент були дотримані і позачергове засідання повинно було відбутись 24 квітня цього року", - наголосив Кожем'якін.

"Виглядають більш, ніж дивним сумніви працівників апарату ВРУ щодо легітимності підписів 10 народних депутатів. І це при цьому, що під час процедури збору підписів були присутні ЗМІ і усі могли переконатися, що депутати особисто ставили свої підписи під вимогою провести позачергове засідання" - підкреслив депутат.

На переконання Кожем'якіна є неприпустимим, коли через недбалість працівників апарату ВРУ, або інші, незрозумілі причини, підписи депутатів реєструються з одноденним запізненням, внаслідок чого відбувається зрив позачергового засідання парламенту.

"В такому випадку виникають питання до Голови Верховної ради Володимира Литвина, що власне відбувається у апараті Верховної ради, і хто повинен нести відповідальність за грубі порушення конституційних прав народних обранців вирішувати нагальні питання державної ваги?!" - наголосив Кожем'якін.

Читайте також:

Литвин не відкриватиме Раду в суботу

Тимошенко пообіцяла провести сесію в суботу навіть без Литвина

Тимошенко скликає на суботу позачергову сесію Ради

Литвин не знає про позачергове засідання Ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: