БЮТ звинувачує Януковича і Пінчука

Юлія Тимошенко звинувачує Віктора Януковича і засновника корпорації "Інтерпайп" Віктора Пінчука в намірі захопити аеропорт "Бориспіль".

Лідер Блоку свого імені Юлія Тимошенко звинувачує прем'єр-міністра Віктора Януковича і засновника корпорації "Інтерпайп" (Дніпропетровськ) Віктора Пінчука в намірі встановити контроль над Державним міжнародним аеропортом "Бориспіль" (Київська область).

Про це сказано в повідомленні прес-служби БЮТ.

Бориспіль (Фото: thekonst.net)
Архів
Аеропорт Бориспіль (Фото: thekonst.net)
"Мені стало відомо, що сьогодні Віктор Пінчук, озброєний адміністративними і силовими "аргументами" Кабінету міністрів, схиляє керівництво аеропорту до підписання так званої мирової угоди", - передає прес-служба слова Тимошенко.

За інформацією лідера БЮТ, у результаті цієї мирової угоди фактичний контроль над аеропортом перейде до Пінчука і Януковича.

"Ці дві кримінальні сім'ї - Кучми, представленого власним зятем, і Януковича - мало того, що повністю розділили все на землі, під землею (шахти і родовища), тепер вони готові перейти до розділення українського неба. Апетити у них невгамовні, вони хочуть володіти не окремими заводами чи підприємствами, а всією країною, з людьми, ресурсами, надрами і повітряним простором. Такі масштаби власності та тотального контролю за країною були зафіксовані востаннє в історії ще за часів Тутанхамона, три з половиною тисячі років тому. І тепер в Україні – за часів правління Януковича. Але мумія єгипетського фараона сьогодні спокійно лежить у каїрському музеї і нікому не заважає. А мумії Януковича і Пінчука продовжують грабувати Українську державу", - вважає Тимошенко.

Лідер БЮТ стверджує, що в результаті цієї операції всі витрати з обслуговування аеропорту буде забезпечувати держава, а Пінчук і Янукович будуть тільки отримувати прибуток.

"По суті, мова йде про створення злочинного транспортного синдикату, куди залучені Віктор Пінчук і Віктор Янукович. Освятити цю аферу повинен міністр транспорту Микола Рудьковський, якого, з огляду на його гіркий досвід управління галуззю, я б взагалі і близько до Борисполя не підпускала", - сказала Тимошенко.

Вона попередила всіх, хто причетний до проведення цієї операції, про відповідальність.

Як повідомлялося, на початку жовтня 2004 року "Аеросвіт" почав будівництво пасажирського терміналу в "Борисполі", вартістю понад 80 млн. доларів.

"Аеросвіт" заявив про блокування працівниками аеропорту "Бориспіль" будівництва терміналу в аеропорті, а "Бориспіль", обвинуватив "Аеросвіт" у незаконному придбанні в нього землі під будівництво терміналу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: