БЮТ звинувачує Януковича в корупції

БЮТ вимагає від Віктора Януковича пояснити інформацію щодо його відпочинку на Алтаї за рахунок російського бізнесмена Євтушенкова.

Блок Юлії Тимошенко вимагає від прем’єр-міністра Віктора Януковича підтвердити або спростувати інформацію щодо його відпочинку на Алтаї за рахунок одного з російських бізнесменів.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі БЮТ.

В БЮТ нагадали, що в журналістському розслідуванні Інтернет-сайту „Обозреватель” була розміщена інформація, що Янукович як прем‘єр-міністр України, відпочивав на Алтаї в серпні цього року за рахунок російського мультимільярдера Володимира Євтушенкова.

Тимошенко-Янукович
УНІАН
Блок Юлії Тимошенко вимагає від Віктора Януковича пояснень
Блок Юлії Тимошенко вимагає від Служби безпеки України перевірки наведеної в журналістському розслідуванні інформації. “Ми вважаємо, що практика оплати відпочинку українських високопосадовців комерційними структурами, особливо закордонними, не лише містить ознаки корупції, але й загрожує національній безпеці України – тому є неприпустимою”, - зазначається в заяві блоку.

Крім того, БЮТ вимагає публічних пояснень від Януковича щодо сутності його стосунків з Євтушенковим – з огляду на те, що АФК "Система", якою володіє цей росіянин, може мати інтерес до приватизації "Укртелекому".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: