БЮТ звинуватив Ющенка у злочині проти власного народу

Заступник голови комітету Ради з питань охорони здоров'я вважає, що Ющенко здійснив злочин проти народу, заветувавши виділення мільярду гривень на боротьбу з епідемію грипу.

Рішення президента накласти вето на термінове виділення коштів на боротьбу із епідемією грипу, - це без перебільшення злочин проти власного народу.

Так вважає перший заступник Голови комітету Верховної ради з питань охорони здоров’я, народний депутат від фракції БЮТ В’ячеслав Пєрєдєрій.

"У той час, коли більшість регіонів нашої країни охоплені пандемічним грипом, коли весь світ визнав вакцинацію єдино правильним рішенням у боротьбі з поширенням цього грипу, наш президент укотре поставив свої вузькі політичні інтереси вище, ніж здоров’я цілої нації", - зауважив професор, доктор медичних наук Пєрєдєрій.

На його думку, Ющенко знехтував думкою більшості народних депутатів, які проголосували за цей закон, "соромливо прикрившись турботою про міцність української валюти".

"Хочу нагадати пану президенту, що він уже зробив все, що міг, щоб гривня впала майже в два рази. Тож ці пояснення щодо одного мільярда гривень нікого не переконують", - заявив нардеп.

Пєрєдєрій пояснив, що у законі йдеться не про емісію, а про використання коштів, які Національний банк заробив на державних же грошах. "І Віктору Ющенку як банкіру добре відомо, що ці прибутки значно перевищують мільярд гривень, який народні депутати планують використати на благородну мету – оздоровлення українців", - підкреслив БЮТівець.

У той же час він підкреслив, що переконаний у подоланні вето Ющенка на закон про зміни до держбюджету.

Президент Віктор Ющенко застосував право вето до закону про виділення 1 мільярда гривень на боротьбу з грипом.

У СП пояснили, що Ющенко не підписав цей закон і повернув його у Верховну раду зі своїми пропозиціями і додали, що президент у жодному разі не виступає проти виділення цих коштів.

Нагадаємо, 3 листопада Верховна рада ухвалила зміни до державного бюджету на 2009 рік, якими передбачено виділення 1 млрд гривень на додаткове фінансування боротьби з епідемією грипу в країні.

Законом передбачено виділення додаткових коштів за рахунок перерозподілу між загальним та спеціальним фондами державного бюджету перевищення валових доходів Нацбанку над видатками.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко раніше припускала, що президент ветує даний закон, проте висловила упевненість, що вето буде подолано парламентом.

Читайте також:

Ющенко відмовився дати мільярд на боротьбу з епідемією грипу

Тимошенко впевнена, що вето Ющенка буде подолане

Уряд просить президента надати мільярд на боротьбу з епідемією

ПР підтримає Тимошенко, якщо Ющенко не дасть мільярд на грип

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: