Бютівці Київради хочуть перейменувати партію на "Батьківщину ім. Тимошенко"

Бютівці Київради хочуть перейменувати партію на "Батьківщину ім. Тимошенко"

Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Соратники Тимошенко у Київраді впевнені, що таким чином ніщо не завадить екс-прем'єру бути лідером.

Фракція "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" у Київській міській раді збирається ініціювати перейменування партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" в "Батьківщину ім. Юлії Володимирівни Тимошенко".

"Фракція "БЮТ-Батьківщина" у Київраді на одному з найближчих з'їздів партії запропонує перейменувати партію ВО "Батьківщина" у партію "Батьківщина ім. Юлії Володимирівни Тимошенко" - скорочено "БЮТ", - йдеться у повідомленні прес-служби фракції з посиланням на голову фракції Тетяну Меліхову.

Меліхова переконана, що в такий спосіб судовий вирок, неможливість брати участь у виборчому процесі й заборона займати певний час керівні посади жодним чином не зашкодять Тимошенко бути лідером, з її слів, антидиктаторських процесів.

На думку Меліхової українці повинні висловитися з приводу використання Кримінального кодексу в політичних цілях.

"Фракція в Київраді закликала, у першу чергу - киян, висловити свою позицію щодо використання Кримінального кодексу в політичних цілях і про спроби влади встановити диктатуру в Україні", - сказано у повідомленні.

Крім того, фракція закликає громадян вийти на вулицю Хрещатик до Печерського суду Києва, де досі знаходиться наметове містечко-приймальні народних депутатів.

Нагадаємо, 11 жовтня суддя Родіон Кірєєв поставив крапку. Екс-прем'єрку засудили до позбавлення волі на 7 років. 7 років - це максимальний термін, який вимагала офіційна сторона обвинувачення для екс-прем'єра. Також Тимошенко має відшкодувати 1,5 млрд гривень "Нафтогазу України". Крім того, суддя призначив і дрібніші відшкодування.

Читайте також:

Не все пропало: Тимошенко ще може врятуватися від тюрми

Тимошенко на зоні ображати не будуть

Депутати-прихильники Тимошенко проривають кордон міліції біля будівлі суду

Суд визнав Тимошенко винною

Повʼязані теми:

Наступна публікація