Бютівці бояться, що Тимошенко фізично знищать

Партія висловила подяку тим лікарям, які відмовляються підписувати фальшиві діагнози.

Влада не просто ізолює лідерів опозиції від суспільства, кидаючи їх за грати за абсурдними звинуваченнями, але й планує фізично знищити їх. Про це заявили в партії "Батьківщина".

У партії нагадали, що здоров'я Юлії Тимошенко різко погіршилося, а захисник екс-прем'єра Сергій Власенко підтвердив, що через прогресуючу хворобу хребта Тимошенко не може самостійно пересуватися.

У той же час, під тиском влади їй відмовляють в якісній медичній допомозі, яка може бути надана тільки в медичному закладі. У партії повідомили, що лікарів, які проводили огляд Тимошенко, змушують фальсифікувати результати обстеження.

"Після огляду Юлії Тимошенко медична комісія зафіксувала ознаки загострення хвороби, неможливість самостійного пересування і рекомендувала якомога швидше перевести екс-прем'єра до спеціалізованої клініки для проведення належної діагностики та лікування. Утім, за два дні лікарів змусили переписати висновок так, щоб потреба переведення Юлії Тимошенко в лікарню відпала", - йдеться в заяві "Батьківщини".

Партія також висловила подяку тим лікарям, які відмовляються підписувати фальшиві діагнози, розуміючи, що симптоми, зафіксовані у Тимошенко, вкрай небезпечні для її здоров'я та життя.

"Ми просимо всіх лікарів, які обстежують політв'язнів та на яких чинять тиск, пам'ятати про клятву Гіппократа. Від вашої принципової професійної позиції залежить життя людей", - закликає "Батьківщина".

У заяві підкреслили: "Ми також звертаємося до Уповноваженого ВР з прав людини, до міжнародних організацій з питань охорони здоров'я та правозахисних груп з проханням втрутитися у ситуацію і не допустити фізичного знищення політв'язнів".

Нагадаємо, у середу, 9 листопада, Власенко заявив про нездатність Тимошенко пересуватися самостійно. "Її стан дуже-дуже погіршився. Це пов’язано і з умовами перебування, в першу чергу. Але лікарів я не бачив, тому діагноз її не знаю", - зазначив Власенко.

7 листопада Державна пенітенціарна служба заявила, що Юлія Тимошенко з власної необережності спровокувала 5 листопада загострення болю в хребті. Раніше повідомлялося, що в Тимошенко болі у спині. Через це екс-прем'єру у СІЗО, зокрема, робили масаж.

У свою чергу Міністерство охорони здоров'я заявило, що не буде розголошувати інформацію про медичний огляд і обстеження Юлії Тимошенко.

МОЗ звернулося до політиків і представників ЗМІ з проханням "не спекулювати на темі здоров'я і не політизувати діяльність лікарів".

Читайте також:

Діагнози Тимошенко перетворять на таємницю за сімома печатями

Напівживу Тимошенко допитають у СІЗО - адвокат

Тимошенко не може рухатись: її водять під руки співробітники СІЗО

Біль у хребті не дав Тимошенко зустрітись з Власенком

У СІЗО заявили, що Тимошенко сама собі пошкодила спину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: