Бютівці пригрозили генпрокурору Пшонці відставкою

У разі відсутності кримінальних справ щодо побиття депутатів у парламенті БЮТ вимагатиме відставки генпрокурора.

Фракція БЮТ вимагатиме відставки генпрокурора Віктора Пшонки у разі відсутності кримінальних справ щодо побиття депутатів у парламенті.

Про це заявив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко перед тим, як БЮТ покинув засідання погоджувальної ради парламенту у понеділок.

"Ми вимагаємо порушення кримінальних справ проти депутатів та міністрів чинного уряду, які безпосередньо били людей. У випадку відсутності результативних кримінальних справ, ми наполягатимемо на відставці генпрокурора", - сказав він.

За словами Кириленка, БЮТ також вимагає відставки міністра екології Миколи Злочевського та керівника Укрспецекспорту Юрія Саламатіна, які брали участь у нападі на депутатів.

Крім того, Кириленко нагадав про попередні вимоги БЮТ, зокрема, щодо закриття кримінальних справ проти Юлії Тимошенко та Олександра Турчинова, "які сфабриковано виключно для політичного переслідування Тимошенко та інших представників опозиції".

"Негайно мають бути звільнені всі політв'язні, єдина провина яких полягає в тому, що вони повертали державі майно, яке в сумнівний спосіб було приватизоване", - сказав він.

Також БЮТ вимагає ухвалення у цілому закону про опозицію, який би забезпечував дієвий механізм контролю над владою "і не перетворював би блокування на єдину можливість, завдяки якій опозиція може привернути увагу влади до своїх умов і взагалі бути почутою".

Читайте також:

Бійка у Раді: Турчинов бачив серед бійців сина генпрокурора, той все відкидає

Ляшко: якщо БЮТ не може блокувати Раду, хай не намагається

ПР: бютівці прийшли до Ради з ланцюгами і залізною арматурою

ВідеоБЮТ поставив парламенту ультиматум і залишив засідання погоджувальної ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: