Бютівці заблокували парламент, щоб не впустити туди Табачника

Опозиціонери заявили, що не дадуть Табачнику виступати з трибуни ВР, доки "головний українофоб" обіймає посаду міністра.

Фракція БЮТ заблокувала трибуну Верховної ради з вимогою не допустити запланованого на 22 жовтня виступу міністра освіти Дмитра Табачника. Про це розповів перший заступник глави фракції БЮТ Андрій Кожем'якін.

"Мотивуючи свою вимогу, наші депутати сказали, що ця людина є головним українофобом, ця людина розколює українське суспільство, ця людина ненавидить українську історію і українській народ", - зазначив він.

"Фракція також прийняла рішення, що ця людина, поки вона буде займати посаду міністра, робити все, щоб вона у Верховній раді ніколи не виступила. До того часу, поки її не знімуть з посади", - сказав бютівець.

Також Кожем'якін зазначив, що віце-прем'єр Сергій Тігіпко не прийшов до Верховної ради, як того вимагала фракція БЮТ. "Про це нам сьогодні це повідомив секретаріат Верховної ради, і сказали, що замість пана Тігіпка знову приходить бригада під головуванням міністра аграрної політики пана Присяжнюка і десять перших заступників всіх міністерств і відомств", - сказав він.

"По-перше, ми вже це один раз слухали і другого разу знущання над вимогою однієї з фракцій, тим більше опозиційної, ми вже недопустимо. Це теж було додатковим приводом того, що наша фракція заблокувала годину уряду", - зазначив бютівець.

Кожем'якін також нагадав про норму законодавства, згідно з якою під час години уряду у Верховній раді має бути присутній весь Кабмін. "На жаль, цей уряд Азарова не виконує цю норму", - заявив він.

"Ми розблокуємо трибуну, якщо керівництво Верховної ради і фракції більшості погодяться першим питанням після зачитування депутатських запитів, поставити постанову про мораторій на зростання цін на харчові продукти", - повідомив бютівець.

Також, за словами Кожем'якіна, опозиціонери вимагають другим питанням поставити тимчасову слідчу комісію, яка розгляне питання щодо порушень у виборчому процесі, а також питання щодо незаконного зняття з виборчих перегонів кандидатів від "Батьківщини" у Львівській і Київській області.

Крім того, опозиція вимагає розглянути питання про позбавлення депутатських мандатів сумісників. "Але я сказав, що сумісників не тільки тих, кого вони хочуть прибрати, а всіх", - заявив Кожем'якін.

"Пан Литвин і більшість погоджуються на наші умови...і якщо зараз я підійду до керівництва Верховної ради і фракцій більшості, і це питання буде погоджено, то Верховна рада запрацює", - сказав бютівець.

Як повідомлялося, депутати від БЮТ вранці 22 жовтня заблокували трибуну Верховної ради. Вхід до президії заблоковано стільцями. Крім того, у президії вивішено плакат: "Де чесні вибори?" У ложі уряду також розміщено плакати: "Ганьба кишеньковим виборчим комісіям", "Уряд, зупини емісію – причину різкого зростання цін" та "Економічний провал – вже сьогодні".

В цей день у парламенті з доповідями мали виступити міністр освіти Дмитро Табачник та віце-прем'єр-міністр з економічних питань Сергій Тігіпко. Депутати планували заслухати Тігіпка з питань перспектив підвищення пенсійного віку й тарифів на житлово-комунальні послуги. Табачник мав розповідати про ситуацію із платними послугами у вищих навчальних закладах.

Читайте також:

Депутати-опозиціонери заблокували Верховну раду

Бютівці розблокували спорожнілий парламент

У Раду викликали Тігіпка і Табачника

Рада вирішила продовжити повноваження собі і Януковичу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: