Бютівці зажадають від ГПУ розібратися зі "звірствами" в Раді

Через бійку у парламенті депутати від БЮТ звернуться у ГПУ, щоб притягти колег в ПР до відповідальності.

Депутати від фракції "БЮТ-Батьківщина" звернуться в Генеральну прокуратуру України з метою залучення депутатів Партії регіонів до відповідальності через бійку у Верховній раді.

Про це повідомив заступник голови фракції БЮТБ Сергій Соболєв.

"Депутати нашої фракції, яких по-звірячому було побито депутатами ПР вже зняли побої, і ми обов'язково звернемося до криміналістів, а також у відповідні органи, зокрема в ГПУ, щоб ті, хто вчинив злочин, обов'язково були притягнуті до відповідальності. Тим більше є всі документи, є відеозйомка, фотографії, що підтверджують факт безжального побиття конкретними депутатами ПР депутатів нашої фракції", - зазначив Соболєв.

Також він зазначив, що "ми будемо вимагати, щоб особисто спікер (Володимир) Литвин також поніс відповідальність, оскільки ми впевнені, це саме він давав наказ службі охорони відкрити всі доступи для представників ПР, в результаті чого була така бійка, і на цей раз ми хочемо, щоб Литвин не уникнув відповідальності".

Соболєв вважає, що "більшість не дасть нам створити тимчасову слідчу комісію (ТСК) в парламенті з розслідування обставин сьогоднішньої бійки, але, незважаючи на створення або нестворення такої комісії, ми будемо домагатися всіма способами, щоб винні були притягнуті до відповідальності".

Нагадаємо, ввечері у четвер, 16 грудня, в парламенті відбулася бійка, під час якої депутати від ПР силою захопили президію ВР.

Читайте також:

П'ятьох бютівців госпіталізовано: двоє у важкому стані

Бютівці залишили Раду регіоналам: у рядах опозиції четверо травмованих

У Раді регіонали захопили президію, до бютівців приїхала швидка

ВідеоБійка у Верховній раді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: