БЮТівець на Bentley потрапив у ДТП

Депутат від БЮТ потрапив у ДТП на авто вартістю близько 200 тисяч євро. Після короткої бесіди з міліцією він просто залишив місце події.

На розі київських вулиць Шовковичної та Лютеранської, всього в декількох кварталах від президентської адміністрації, автомобіль Bentley Continental GT не зміг розминутися з Ладою 2110. За кермом Bentley сидів бютівець Антон Яценко, більш відомий, як "батько" Тендерної палати.

Судячи з характеру ДТП, Лада здійснювала лівий поворот по головній дорозі, а перед Bentley висів знак "Поступитися дорогу", але це не зупинило Яценко.

Працівники ДАІ прибули на місце ДТП майже одразу. У них на очах водій Лади, після короткої бесіди з Яценком, просто залишив місце події.

Після цього троє правоохоронців допомогли Яценко відкотити Bentley на тротуар.

Цього депутата від БЮТ, який також є головою парламентського підкомітету з питань регулювання ринку держзакупівель, в публікаціях ЗМІ часто називали ледь не тіньовим міністром економіки, який займається бізнесом на держзакупівлі.

Як нагадує "Українська правда", соратник Юлії Тимошенко називав Яценко молодим ученим. Молодий вчений потрапив у ДТП на авто вартістю близько 200 тисяч євро.

Читайте також:

Добкін "залагодив миром" усі питання щодо ДТП

На Прикарпатті депутат проїхався джипом по голові 15-річного хлопчика

Михайло Добкін потрапив у ДТП

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: