БЮТівець назвав регіонала дурнем у кабінеті Литвина

Представники головних фракцій парламенту знову не порозумілися на засіданні погоджувальної ради.

На засіданні погоджувальної ради, яке проводив спікер Володимир Литвин, сталася невелика сварка між депутатом від БЮТ Сергієм Терьохіним і регіоналом Владиславом Лук’яновим.

Коли представник ПР у черговий раз почав вимагати повернення до голосування за закон щодо підвищення соцстандартів в Україні, Терьохін зауважив, що найближчим часом зробить "те, що давно збирався" – подарує Партії регіонів підручник з макроекономіки, оскільки її представники не знають, про що говорять.

За словами Терьохіна, при підвищенні соцстандарів зарплата зростає насамперед для тих, для кого вона табелюється за найвищим коефіцієнтом, тобто для самих народних обранців.

У відповідь на це Лук’янов обурився: "Якщо людина, яка переді мною виступила, думає, що ми хочемо собі витребувати якусь копійку, то ми можемо відмовитися від заробітної плати".

"Сам дурень", - пожартував у відповідь Терьохін.

Після цього Володимир Литвин нагадав присутнім про те, що вони зібралися на погоджувальну раду, щоб виробити злагоджену позицію відносно роботи парламенту.

Нагадаємо, на погоджувальну раду депутати зібралися, аби вирішити питання розблокування роботи парламенту.

До цього представники Партії регіонів майже весь вересень не давали раді працювати, вимагаючи підвищення зарплат і пенсій в Україні.

Читайте також:

ПР заблокувала Раду і вимагала негайно голосувати

Янукович і Литвин влаштували скандал у Верховній раді

ПР провела для канадських депутатів майстер-клас із блокування Ради

Через блокування Ради у депутатів заберуть зарплати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: