Бютівець подав на Богословську до суду

Бютівець Антон Яценко просить суд зобов'язати Інну Богословську й телекомпанію "Інтер" спростувати обвинувачення на його адресу в корупції.

Кандидат у депутати Верховної ради від блоку Юлії Тимошенко Антон Яценко просить Шевченківський районний суд Києва зобов'язати кандидата в депутати від Партії регіонів Інну Богословську й телекомпанію "Інтер" спростувати обвинувачення на його адресу в корупції.

Про це Яценко повідомив журналістів.

Відповідну позовну заяву він подав у суд 3 вересня, по ній вже відкрито провадження.

Богословська-Яценко
УНІАН
Інна Богословська та Антон Яценко
Відповідно до позову, 31 серпня в програмі "Свобода Савіка Шустера" Богословська заявила про причетність Яценка до корупції в Тендерній палаті й відмивання коштів через організовані ним 190 фірм.

Зі слів Яценка, ця інформація неправдива.

У зв'язку з цим він просить суд визнати поширену інформацію такою, що не відповідає дійсності, принижує його честь, гідність і ділову репутацію, зобов'язати відповідачів у тій же телепрограмі спростувати її.

Також Яценко просить суд зобов'язати Богословську виплатити йому 100 тис. гривень моральної компенсації, які він має намір перевести на рахунок дитячого будинку в Рівненській області.

"Я запропонував пані Богословській парі - хто програє суд, той відмовиться від мандата (депутата Ради), вона відмовилася", - сказав Яценко.

Водночас Богословська представила журналістам копії документів громадських організацій, які входять у Тендерну палату, - з її слів, засновниками 80 з них є представники сімей Яценків і Врублевських (друзів дитинства Яценка).

Таким чином, з її слів, Яценко зосередив у своїх руках контроль над палатою.

Як повідомлялося, у серпні прем'єр-міністр Віктор Янукович доручив Генеральній прокуратурі й правоохоронним органам перевірити Тендерну палату.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: