Бютівець Портнов: Ющенко може сісти за банкрутство банку "Україна"

Бютівець нагадав Ющенку, що той може змінити статус з "обвинувача" на "підсудного".

Народний депутат Андрій Портнов заявляє, що в 2010 році Віктор Ющенко може сісти на лаву підсудних у справі про банкрутство банку "Україна".

"Після закінчення президентських повноважень і зняття з Віктора Ющенка недоторканності в лютому 2010 року, він має всі шанси з'явитися перед судом і поміняти свій процесуальний статус обвинуваченого на підсудного" - заявив Андрій Портнов, коментуючи вчорашній виступ президента в місті Хмельницьком, під час якого Ющенко розповів про нібито кримінальне минуле депутатів БЮТ.

Депутат заявив, що ніколи не був звинуваченим ні поодинці кримінальній справі, на відміну від Віктора Ющенка: "Віктор Андрійович в своїй виявній промові забув проінформувати суспільство про результати розслідування кримінальної справи про банкрутство банку "Україна". Нагадаю, що кримінальна справа відносно обвинувачений Ющенко В.А. було незаконно перекваліфіковано з тяжкого злочину на нетяжкий, і, у зв'язку з обранням президентом України, закрито по закінченню термінів давності, тобто по не реабілітовуючих підставах. Це означає, що Віктор Андрійович причетний до скоєння злочинів, пов'язаних з фінансовими махінаціями в банківській сфері і розкраданню заощаджень вкладників через офшорні компанії. Також слід нагадати, що інші обвинувачені у цій справі, яким не повезло стати президентами України, були засуджені до тривалих термінів позбавлення волі. Ми обов'язково вивчимо законність закриття даної кримінальної справи і застосуємо всі юридичні можливості для притягання до відповідальності його ключових фігурантів", - заявив Андрій Портнов.

Кажучи про звинувачення президента в адресу народних депутатів, Андрій Портнов повідомив, "що раз Віктор Ющенко має якісь дані про злочини, йому необхідно негайно звернутися в правоохоронні органи і повідомити всю відому про них інформацію. Інакше наступає юридична відповідальність за приховування злочину. Прогнозую, що скоро Віктор Андрійович стане постійним відвідувачем органів правопорядку" - заявив Портнов.

Раніше колега Портнова по фракції - Олег Ляшко заявив, що має намір подати в суд на президента України Віктора Ющенка за наклеп.

Читайте також:

Ляшко подає на Ющенка в суд

Ющенко розповів про кримінальне минуле бютівців

Ющенко: Тимошенко - актриса, уряд - циганський табір

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: