БЮТівець Терьохін вимагає порушити справу за розповіді про зґвалтування в "Артеку"

Депутат від БЮТ називає неправдивими звинувачення у зґвалтуванні дітей в "Артеку" і вимагає в генпрокурора порушити справу за розголошення даних слідства.

Депутат БЮТ Сергій Терьохін просить Генпрокуратуру порушити справу за розголошення даних у справі про зґвалтування дітей в Артеку і "неправдиві звинувачення" на його адресу.

У відповідній заяві на ім’я генпрокурора Олександра Медведька він просить прискорити розгляд кримінальних справ, "щоби їхні результати були неупередженими та не впливали на перебіг подальших виборів".

За словами Терьохіна, повідомлення, опубліковані в ЗМІ, про його особисту участь "у подіях, що нібито сталися на території табору "Артек" або за його межами... подавалися звичайною поштою, без додаткових заходів з охорони відомостей, що в них містяться, – отже, за своїм статусом такі повідомлення повинні вважатися розголошеними".

БЮТівець наголошує, що у документах, наданих депутатами Вадимом Колесніченком (Партія регіонів) та Григорієм Омельченком (БЮТ), міститься інформація, яка за законом не підлягає розголошенню, бо воно впливає на проведення оперативно-розшукових дій і досудового слідства і може вплинути на свідків, звинувачуваних і постраждалих дітей.

За словами Терьохіна, звернення Омельченка було опубліковане на блозі, який належить Володимиру Петрову, відомому в інтернеті під ніком "lumpen".

"Володимир Петров знайомий Інтернет-суспільству як один з адміністраторів блогу кандидата в президенти України Арсенія Яценюка", - зазначає депутат.

"Того ж дня це звернення оприлюднюється на інтернет-сайті "Антенна", який, за деякими відомостями, фінансується Борисом Березовським, колишнім громадянином РФ, що наразі проживає в Лондоні", - вказує Терьохін.

Він зазначає, що 15 жовтня звернення Омельченка публікується в "Україні молодій", де головний редактор – "кум президента" Дорошенко, а адвокат Тетяна Монтян на прес-конференції "оприлюднює не підтверджені слідством факти та де-факто звинувачує трьох народних депутатів України у скоєнні злочину до рішення суду".

Терьохін просить Медведька за сукупністю наданих доказів порушити кримінальну справу за фактом розголошення інформації народними депутатами та іншими особами.
Депутат наголошує, що ніколи не перебував на території табору "Артек", на території Південного Криму останній раз був у 1994 році, після чого бував у Криму лише раз у 2006 році – у Бахчисараї та Севастополі – з членами французького Сенату.

Терьохін стверджує, що не знав осіб, зазначених у поданні Омельченка, крім соратника Віктора Уколова, який був його помічником з 1998 до 2002 року, хоча їхні "подальші стосунки обмежувалися лише поздоровленнями на дні народження".

"Після 2002 року ми зустрічалися з Уколовим поза стінами парламенту декілька разів завжди у присутності його дружини Наталії", - запевняє Терьохін.

Він висловив готовність "у будь-який час дати пояснення чи показання, якщо в цьому існує потреба".

Раніше Терьохін вимагава притягти до відповідальності матір постраждалих дітей.

Нагадаємо, про випадки зґвалтування неповнолітніх в "Артеку" напередодні повідомив депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко. За його словами, до інциденту причетні народні депутати від БЮТ, священик.

Депутати-бютівці, імена яких називалися у зв’язку зі справою, свою провину цілковито заперечують. Проти факту зґвалтування в "Артеку" виступає і директор дитячого центру Борис Новожилов, котрий виступає свідком у справі.

Головний підозрюваний у скоєнні цього злочину, прийомний батько постраждалих дітей, вже заарештований.

Читайте також:

ЗМІ: слідство у справі "Артеку" шукає відео з оргіями нардепів-педофілів

МВС: директора "Артеку" не звинувачували у справі про зґвалтування дітей

Москаль послав на х.. адвоката, яка заявила про зґвалтування в "Артеку"

Колесніченко: уряд не має права розслідувати справу про зґвалтування в "Артеку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: