Бютівець Уколов був свідком на весіллі батька, який ґвалтував дітей у "Артеці"

В МВС України кажуть, що бютівець Уколов був свідком на весіллі Дмитра П. Сам же Уколов каже, що знає його лише по роботі.

Народний депутат від БЮТ Віктор Уколов підтвердив, що знайомий з обвинуваченим і заарештованим у справі про зґвалтування дітей в дитячому таборі "Артек".

Уколов в інтерв’ю виданню "Сегодня" підтвердив, що знайомий з обвинуваченим у цій справі і взятим під варту Дмитром П.

"Як я, народний депутат, міг його не знати, якщо він спілкувався з парламентарями, працюючи в інформаційному відділі каналу ICTV. Він завтра може сказати, що і Віктор Янукович особисто з ним цим займався", - сказав Уколов.

Джерела в МВС повідомили "Українській правді", що Уколов добре знав всю родину, зокрема був свідком на весіллі батьків постраждалих дітей.

Уколов назвав інформацію про нібито свою причетність до сексуального насильства над дітьми в піонерському таборі "Артек" собачою нісенітницею.

"В "Артеку" я взагалі був востаннє у 1993 році. Отже все це собача нісенітниця", - заявив депутат.

На запитання, чому його колега по фракції Григорій Омельченко в своєму листі на ім’я президента пов’язав його ім’я з історією в "Артеку", депутат відповів, що не знає, що й думати і що у нього з Омельченком до цього були відмінні стосунки. Причому дорогу один одному вони не переходили.

"І зараз я вирішую для себе питання, подавати на нього до суду чи ні. Просто не хочеться судового процесу між двома депутами-бютівцями. Але думаю, що Бог йому суддя. На Покрову це дуже важливо", - зазначив бютівець.

Також Уколов пов'язує скандал із президентською виборчою кампанією. "Якби не було її, цього бруду не було б взагалі. У цьому я упевнений. А коментувати більше, ніж є в моїй заяві, я не хочу", - сказав Уколов.

Читайте також:

Від Тимошенко пішов нардеп, який займається справою ґвалтівників в "Артеку"

Луценко заявив, що дітей з "Артеку" ґвалтував журналіст

БЮТ закликав журналістів не писати про зґвалтування дітей в "Артеку"

МВС: регіонал навмисно попередив фігурантів справи про зґвалтування в "Артеку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: