БЮТівці обіцяють влаштувати масове звільнення

БЮТ планує подати повний пакет заяв про звільнення депутатів для переформатування у Верховній раді.

Керівники парламентських комітетів від БЮТ подадуть заяви про звільнення 13 квітня.

Про це заявив БЮТівець Андрій Шевченко в ефірі одного з українських телеканалів.

"Ми подамо весь пакет цих заяв у найближчий сесійний день. Ми говоримо про 13 квітня. Це означає, що фракція збереться 12 квітня, думаю, що у нас буде пакет цих заяв, і 13 зранку вони будуть принесені до парламенту і зареєстровані", - зазначив він.

"Ми це робимо, щоб зробити перший крок, щоб далі переформатувати все те, що є у Верховній раді так, як це записано у регламенті", - наголосив БЮТівець.

Як відомо, раніше спікер Володимир Литвин заявив, що жоден з керівників парламентських комітетів не написав заяву про звільнення.

Прес-служба БЮТ наголошувала, що фракція блоку одноголосно прийняла рішення про відкликання усіх членів фракції з керівних посад, які вони займають у комітетах.

Крім того, коментуючи призначення депутата від БЮТ Андрія Портнова заступником глави адміністрації президента, Шевченко заявив: "Для нас це однозначно неприємна новина"

"Андрій ніколи не належав до ідейних БЮТівців, які формулювали і формували ідеологію БЮТ, але це дуже сильний юрист. Я думаю, що в цьому сенсі це втрата для нашої команди", - зазначив він.

Читайте також:

Литвин прогнозує, що до літа в коаліції буде 260 депутатів

Коаліція відмовилась ділитися з БЮТ і НУ-НС посадами в Раді

БЮТ відкликає своїх депутатів з керівних посад у комітетах ВР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: