БЮТівці вимагають віддати їм ключові посади в Раді

БЮТ закликає коаліцію не порушувати закон про регламент та віддати опозиції посади в ключових комітетах Ради.

Опозиція закликає діючу владу виділити їй для управління ті парламентські комітети, які їй належать відповідно до Закону про Регламент Верховної ради.

Про це заявив народний депутат фракції БЮТ Олег Ляшко.

"Ми звертаємося до більшості у залі. Давайте дотримуватися вимог закону. Давайте права, які належать опозиції. Ви й так незаконним, неконституційним способом отримали владу. Сьогодні так само незаконним чином намагаєтеся позбавити опозицію можливості контролювати владу", - сказав Ляшко, виступаючи у парламенті.

При цьому депутат нагадав про статтю 84 регламенту, яка передбачає, що опозиції мають відійти Бюджетний комітет, Комітет з питань регламенту, Комітет з питань правосуддя, Комітет з питань свободи слова та інформації та інші.

Ляшко також повідомив, що 30 березня на нараді Верховної ради "більшість фракцій не погодилися з тим, щоб виконувати норми закону, щоб дати можливість опозиції отримати реальні контрольні функції для того, щоб стежити за владою".

БЮТ наполягає на дотриманні вимог закону про регламент і попереджає про неприпустимість його порушення.

Після заяв представників коаліційних сил стало зрозуміло, що БЮТ та НУ-НС навряд чи матимуть посади в комітетах.

"Ідеологія формування комітетів буде наступною: місце депутата, який став членом уряду, обійме колега з його фракції", - заявив Єфремов. Це означає, що ключові комітети залишаться під контролем коаліції.

Його доповнив Володимир Литвин, фракція якого контролює комітет з питань бюджету. Спікер повідомив, що "якщо відмовитися від формування комітетів парламенту і почати по-новому все розподіляти, то Верховна рада буде паралізована мінімум на два місяці".

Читайте також:

До коаліції приєднався ще один бютівець

БЮТ: до коаліції з Партією регіонів приєднаються ще троє "іуд"

Парламентська фракція Партії регіонів поповнилася 22 депутатами

Коаліція відмовилась ділитися з БЮТ і НУ-НС посадами в Раді

ВідеоБЮТівці вимагають віддати їм ключові посади в Раді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: