БЮТівці зумисне отримали хабарі

Депутати БЮТ навмисне отримали хабарі від Партії регіонів, аби підтвердити факт підкупу.

На відео Юлія Тимошенко розповідає про нову стратегію боротьби свого блоку з хабарями.

БЮТ
УНІАН
Юлія Тимошенко заявила, що члени її фракції братимуть всі гроші від "регіоналів", але передаватимуть їх до дитячих будинків.
Гроші чотирьом парламентарям пропонували за відмову від створення коаліції, заявила Юлія Тимошенко.

"Ми чотирьох депутатів довели аж до підписання заяв, передачі карток і взяття грошей, які потім були повернуті. І це був наш проект для того, щоб остаточно оприлюднити факти підкупу і зраду політичної моралі Партією регіонів", - сказала лідерка БЮТ на прес-конференції в Києві.

Водночас вона відмовилася назвати прізвища цих чотирьох народних депутатів. При цьому лідерка БЮТ офіційно попередила Партію регіонів, що усі гроші, які вони пропонуватимуть депутатам від БЮТ, будуть братися, але передаватися до дитячих будинків.

"Ми нову установку дали нашим депутатам щодо такої корупції. Ми сказали, щоб усі гроші вони брали, а потім публічно передамо їх до дитячих будинків", - сказала Юлія Тимошенко.

Тимчасом генеральний прокурор Олександр Медведько заявив, що генпрокуратура проведе перевірку заяв щодо підкупу депутатів від БЮТ. Про це він повідомив у понеділок в інтерв’ю журналістам.Медведько наголосив, що БЮТ не звертався до Генпрокуратури.

Генеральний прокурор повідомив, що доручив своєму заступнику у суботу, 1 грудня, з’ясувати, чи були такі звернення до СБУ, і СБУ дала негативну відповідь. "Але я доручив своїм працівникам провести перевірку з цього приводу, ми запросимо цих народних депутатів. Якщо у них є якісь матеріали, хай нам нададуть і ми здійснимо перевірку", - наголосив він.

ВідеоЗаяви Юлії Тимошенко про підкуп (ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: