"Бютівцю" довірили знайти порушення на виборах в Тернополі

За три місяці ТСК розслідує обставини порушення Конституції і законів України.

Верховна рада ухвалила постанову "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної ради України з питань розслідування обставин порушення Конституції України і законів України при проведенні позачергових виборів до Тернопільської обласної ради 15 березня 2009 р. та фактів фальсифікації їх результатів". За відповідне рішення проголосував 231 депутат з 442 зареєстрованих в залі.

Головою ТСК призначений депутат від Блоку Юлії Тимошенко Іван Денькович. Усього до складу комісії увійшло 10 народних депутатів.

Термін діяльності ТСК – три місяці з дня прийняття цієї постанови.

Нагадаємо, тернопільський окружний адміністративний суд 23 квітня відмовив у задоволенні позовних вимог БЮТ, який вимагав скасувати результати голосування з огляду на постанову Верховної ради від 3 березня. Тоді ВР за ініціативою БЮТ визнала призначення позачергових виборів у Тернополі незаконним.

БЮТ вважав нелегітимною засновницьку сесію Тернопільської облради нового скликання і запропонував парламенту створити тимчасову слідчу комісію з розслідування обставин порушення Конституції і законів при проведенні позачергових виборів в нього 15 березня і фактів фальсифікації їх результатів.

На виборах в Тернопільську облраду ВО "Свобода" отримала 50 мандатів, партія "Єдиний Центр" – 20, Партія регіонів – 14, БЮТ – 12, Блок УНП – 11, партія Народний союз "Наша Україна" – 8, Блок Литвина – 5.

Читайте також:

В Тернополі опублікували результати виборів

ЦВК не бачила заборону публікувати результати виборів у Тернополі

ЄЦ пояснив, чому БЮТ відмовився від тернопільських виборів

БЮТ відмовився від своїх місць у Тернопільській облраді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: