Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Carlsberg не закриватиме виробництво в Україні через проблеми з хлором - ЗМІ

Проте у компанії чекають дій від уряду.

Компанія з виробництва пива, безалкогольних та алкогольних напоїв Carlsberg не закриватиме завод в Україні, як повідомлялося раніше.

Про це повідомили представники компанії у кометарі "Громадському".

"Наразі, у зв'язку із зупинкою виробництва рідкого хлору і соляної кислоти заводом "ДніпроАзот", Carlsberg Ukraine, як і інші компанії-виробники напоїв і харчових продуктів в Україні, зіштовхнулася із проблемою дефіциту соляної кислоти, яка використовується в процесі водопідготовки. У воду соляна кислота не додається, а використовується для підготовки фільтрів для пом'якшення жорсткої води. Цей метод використовується виробниками води і муніципальними системами водопостачання (водоканалами) у всьому світі і є класичним підходом до водопідготовки і пом'якшення води", - йдеться у повідомленні.

Проте у компанії вжили низку необхідних заходів, в результаті чого ризик збоїв у роботі заводів знизився до невисокого. Проте Carlsberg чекає відповідної допомоги від українського уряду, який повинен знайти вихід із ситуації з дефіцитом хлору для очистки води. 

"Ми сподіваємось, що зацікавлені сторони і уряд вирішать проблему в найкоротший термін, щоб запобігти зупинці роботи багатьох підприємств в високий сезон, що може призвести до значних збитків для компаній та недоотримання бюджетних коштів від податків", - заявили у компанії. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що свою роботу в Україні зупиняють всесвітньо відомі виробники напоїв Carlsberg Ukraine, Coca-Cola Ukraine та PepsiCo. Їм просто немає чим знезаражувати воду, адже єдиний український виробник рідкого хлору та соляної кислоти "Дніпроазот" призупинив їхнє виробництво від 15 червня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції