"Це аеродром!": на Харківщині показали нову камеру для засуджених довічно

Злочинців замість по троє будуть розміщувати по десять у камері.

На Харківщині в колонії презентували багатомісну камеру для довічно засуджених. Вона стала першою у своєму роді в усій Україні, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Зазвичай ув'язнених за тяжкі злочини утримують в камерах максимум по троє, і двоє інший людей і є всім їх колом спілкування. У межах реформування системи покарань довічно ув'язнені дістали право на поліпшення умов. Це стосуватиметься на всіх, а лише в'язнів, які за п'ять років відбування строку не порушували правил.

ВідеоНа Харківщині у відомій Темнівській колонії презентували камеру для довічно засуджених

Нова камера розрахована на 10 осіб, має свою їдальню, окремий санвузол та навіть телевізор. "Колосальна різниця! Перше враження було таке, що величезний аеродром! Купа місця, тут більше людей, більше спілкування. Виходить, ми потрошку вливаємося", - зізнався засуджений довічно Сергій Бровко.

В управлінні з виконання покарань сподіваються, що гуманніше ставлення до тих, хто скоїв надважкі злочини, допоможе їм швидше стати кращими людьми. "Якщо він із одного бруду потрапив в інший, розповідати йому про якісь високі матерії, що треба змінюватися – а він скаже: почекайте, а ви змінюєтеся? Так ось ми йдемо до того, щоб змінюватися", - пояснив начальник Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Олександр Крикушенко.

Залиште свій коментар