Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Це болюче для мене питання": Князєв прокоментував квартири своєї екс-дружини

"Це болюче для мене питання": Князєв прокоментував квартири своєї екс-дружини

Керівник поліції не вважає себе "успішним корупціонером".

Новопризначений очільник Національної поліції України Сергій Князєв назвав "болючим питанням" інформацію про квартири, земельні ділянки та машини його колишньої дружини Вікторії.

"Це дуже болюче для мене питання, тому що воно зачіпає не фінансову складову Сергія Миколайовича Князєва, а більш особистісні взаємовідносини. І оцінювати своє особисте життя, вдале або не вдале сімейне життя, я б не хотів, тим більше у відкритому ефірі", - сказав він в ефірі 24 каналу, передає Укрінформ.

Князєв додав, що не вважає себе "таким успішним корупціонером або успішним чиновником, щоб заробити таку кількість майна". Він зазначив, що в Україні достатньо органів, які можуть перевірити оприлюднену в ЗМІ інформацію.

"Думаю, всьому свій час і все стане на свої місця", - сказав очільник Нацполіції.

Нагадаємо, в деклараціях Сергія Князєва вже три роки не вказується наявність дружини. Однак, Вікторія Князєва, з якою керівник поліції має квартиру у спільній власності, регулярно купляє нову нерухомість. Причому географія розташування нової власності збігається з переведеннями самого Князєва по службі. Вікторія, згідно з даними реєстру юридичних осіб, ніколи бізнесом не займалась. Проте вона володіє 7 квартирами, 3 машинами та декількома земельними ділянками.

Нагадаємо, раніше Кабмін визначився із очільником Національної поліції і призначив на посаду Сергія Князєва. Рішення було ухвалено одноголосно.

Відео Національна поліція отримала нового очільника

Залиште свій коментар

Вибір редакції