Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Це через параною Осмаєва і Окуєвої": Крінарі заявив, що стрілянина на Подолі була випадковістю

Підозрюваний чеченець заявив, що подружжя нібито постійно показувало йому свою зброю.

Артур Денисултанов (Крінарі), якого підозрюють в нападі на екс-добровольця АТО Аміну Окуєву та її чоловіка Артура Осмаєва, розповів в інтерв'ю Страна.ua про те, хто і як допоміг йому вийти на подружжя.

"Телефон Окуєвої мені дала співробітниця однієї з телевізійних студій. Ми були з нею знайомі, але я не хочу це афішувати", – сказав він.

Відзначимо, що раніше Олексій Стукало підтвердив, що надав на прохання помічниці Савіка Шустера Нелі Шелякіної контакти Аміни Окуєвої для Крінарі, який представився французьким журналістом Алексом Вернером.

"Моє знайомство з Окуєвою і Осмаєвим сталося тому, що я хотів отримати від них інформацію для своєї нової книги. Вона присвячена чеченським патріотам, які живуть за кордоном, і чого вони домагаються. Це вже третя моя книга. Перша стосувалася початку війни в Чечні, друга – про події повоєнного життя", – пояснив мету своєї зустрічі з подружжям Крінарі.

На запитання про те, чому він представився французьким журналістом Алексом Вернером, підозрюваний у справі відповів:

"Я назвался журналістом Le Monde тому, що інакше вони не сприйняли б мене. І швидше за все, навіть не стали розмовляти, їм було б начхати. Особливо якщо б вони дізналися, що я чеченець. Але я хотів отримати від них щирі відповіді, і тому представлявся французом. Не бачу в цьому жодного криміналу".

А свою потребу провести з Осмаєвим і Окуєвою кілька зустрічей, Крінарі заявив, що йому потрібно було збирати матеріал. Водночас, за його словами, все, що сталося – "випадковість".

ВідеоАдам Осмаєв дав ексклюзивне інтерв'ю ТСН разом з дружиною Аміною Окуєвою

"Я писав книгу, збирав матеріал. Ми обговорювали, як вони потрапили в Україну, як жили, чим займалася. У нас були чудові стосунки. Хочу сказати, що до 1 червня жодних конфліктів між нами не було, мотиву їх вбивати у мене не було. Ми просто зустрічалися і спілкувалися. А все що далі сталося – це чиста випадковість, що сталася через параною і манії переслідування Осмаєва і Окуєвої. Це наслідок їхнього страху і постійного істеричного стану. Про свої страхи вони постійно наголошували на кожній з наших зустрічей, показували папери і розповідали, скільки разів на них здійснювали замах. На кожній зустрічі вони показували мені свою зброю", – заявив Канарі.

Нагадаємо, стрілянина сталася 1 червня на столичному Подолі. Добровольці батальйону "Київ-2" Адам Осмаєв, якого в Росії звинувачували в підготовці замаху на президента Володимира Путіна, та Аміна Окуєва приїхали на інтерв'ю з начебто французьким журналістом. На зустрічі він дістав пістолет і поцілив в Осмаєва. Його дружина Аміна почала стріляти у відповідь із нагородної вогнепальної зброї та поранила нападника. За її словами, той виявився боягузом, і одразу здався.

Після нападу Нацполіція взяла під посилену охорону Осмаєва і Окуєву, яка повідомила, що замах на життя її чоловіка готувався не вперше.

Залиште свій коментар

Вибір редакції