"Це довгий бій". Зеленський розповів про боротьбу з корупцією

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, цей процес займає багато часу.

Боротьба з корупцією - це складно, і займає багато часу. 

Таку думку президент Володимир Зеленський висловив в інтерв'ю ізраїльському виданню The Times of Israel. 

За його словами, наразі в країні триває процес реформування органів прокуратури. Зокрема, кілька тисяч працівників було звільнено, а кілька сотень проходять перекваліфікацію. Крім того, ухвалюється законодавство щодо реформування служб безпеки. 

"Ми призначили нового керівника Державного бюро розслідувань, і вона реформує ієрархію. Ми запровадили антикорупційний суд у вересні. З цим багато проблем, як і з усім судовим процесом в Україні. Це довгий бій", - каже президент. 

Зеленський зауважує, що корупцію вдасться здолати, коли згадані державні інститути стануть сильнішими.

Як повідомлялося раніше, 13 листопада 2019 року Зеленський підписав ухвалені парламентом зміни до закону про запобігання корупції. Нова редакція документу вдосконалює законодавство України у сфері захисту викривачів корупції. Відтепер воно буде узгоджене з "міжнародними стандартами та найкращими практиками". У Зеленського очікують від цього зниження рівня корупції у державі, а відтак і розвитку економіки та зростання добробуту громадян.

Відео Від 1 січня 2020 року закон гарантує винагороду тим, хто викриватиме корупціонерів

За викриття корупціонера можна отримати 10% від суми хабара чи суми завданих збитків, але не більше 12 з половиною мільйонів гривень. Водночас і хабар має переважати за десять мільйонів. Про корупційний злочин викривач може повідомити уповноваженим безпосередньо на роботі, засобам масової інформації, Національному агентству з питань запобігання корупції чи іншим органам.  

Від 1 січня 2020 року закон гарантує винагороду тим, хто викриватиме корупціонерів

Залиште свій коментар

Вибір редакції