"Це дуже замало": лікар Сергій Риженко розповів, яка зарплата у медиків з коронавірусних відділень

"Це дуже замало": лікар Сергій Риженко розповів, яка зарплата у медиків з коронавірусних відділень

Фото: Associated Press

Інші отримують ще менше.

В Україні лікарі, які працюють у "ковідних" госпіталях, отримують "космічні" зарплати - приблизно 30 тисяч гривень. Їм доводиться цілодобово бути або на телефоні, або у медзакладі.

Про це розповів головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І.Мечникова Сергій Риженко у шоу "Право на владу".

"У COVID-відділенні - десь 30 тисяч гривень з усіма добавками. Інколи 35 тисяч, якщо є категорії. Це заробітна плата людини, яка має досвід, яка кожен день рятує самих важких пацієнтів. Вона, по суті, перебуває цілодобово або на телефоні, або у відділенні. І це дуже замало для того, щоб працювати у таких важких підрозділах", - сказав Риженко.

За його словами, інші лікарі одержують втричі менше.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів про рівні епідемічної небезпеки в Україні. За його даними, наразі найважча ситуація з коронавірусом у Києві, а також Хмельницькій та Миколаївській областях.

Право на владу: яку зарплату отримують медпрацівники "ковідного" відділення лікарні Мечникова

Право на владу: яку зарплату отримують медпрацівники "ковідного" відділення лікарні Мечникова

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
2677
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація