Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Москалькова назвала голодування Сенцова "лікувальним"

Сьогодні 39 день голодування українського режисера.

Уповноважений з прав людини при президенті Росії Тетяна Москалькова щодня отримує звіти про стан здоров'я засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова.

Про це омбудсмен повідомила в інтерв'ю "Новой газете".

"Сенцов не схуднув, він навіть додав кілька кілограмів. Виглядає добре. Отримує підтримувальну терапію: вітаміни, глюкозу, білки. Тобто, у нього фактично там як лікувальне голодування" -  сказала Москалькова.

Сьогодні 39 день голодування українського режисера.

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 

14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ. 

28 травня у Федеральній службі виконання покарань заявили, що Сенцов погодився на підтримувальну терапію. Цю інформацію підтвердив адвокат українця Дмитро Дінзе.  

31 травня Ксенія Собчак повідомила, що мала розмову відеозв'язком із Сенцовим. Він виглядав худим та блідим, у нього випали два зуби через голодування.   Лікарі, які стежать за станом здоров'я  політв’язня, попередили, що після 30 дня його голодування йому почнуть заливати до носа поживну суміш.     

Омбудсмен Людмила Денісова протягом п'яти днів намагалася зустрітися із Сенцовим, однак їй відмовили навіть у відеозв'язку. 

ВідеоСенцова почали годувати примусово - Денісова

Сенцова годують примусово - таку підозру на своїй сторінці у Фейсбук виклала уповноважена з прав людини Людмила Денісова. Вона наголосила, що такі дії є порушенням міжнародного законодавства. Проте, каже, достовірної інформації про стан здоров'я режисера немає.

Сенцова почали годувати примусово - Денісова

Залиште свій коментар

Вибір редакції