"Це не реформатор, а гопнік": Милованов розповів, через що побився з Данилюком

"Це не реформатор, а гопнік": Милованов розповів, через що побився з Данилюком

УНІАН

Інцидент трапився на дні народженні Данилюка.

Радник очільника Офісу президента, ексміністр економіки Тимофій Милованов прокоментував бійку, яку напередодні влаштував з ним колишній секретар РНБО та ексочільник Мінфіну Олександр Данилюк.

"Вчора Олександр Данилюк вдарив мене", - написав Милованов 31 липня на своїй сторінці у Facebook.

Так, за словами ексміністра економіки, Данилюк запросив Милованова до себе на день народження, де і підняв на того руку. На думку Милованова, причиною того є те, що він є головою конкурсної комісії з відбору голови Бюро Економічної Безпеки, а Данилюк був кандидатом на цю посаду, однак комісія його відсторонила від конкурсу.

"Що відбулось якщо забути про прізвища? Кандидат на голову Бюро Економічної Безпеки запросив до себе на день народження голову конкурсної комісії з відбору голови. І вдарив його. Чому? Бо кандидату не сподобалось рішення комісії про його відсторонення від конкурсу. Кандидат каже, що він реформатор, що на комісію чинили тиск, щоб його відсторонити. А насправді - тиск чинить сам реформатор. І тоді це не реформатор, а гопнік. Так робили в 90х. Били чиновників коли вони приймали "не ті" рішення. Ця культура має припинитись", - написав Милованов та додав, замість того, щоб правильно заповнити документи або піти в суд оскаржити рішення про відмову в допуску до конкурсу, Данилюк б'ється.

Facebook/Віктор Чумак

Також радник очільника Офісу президента заявив, що на певних членів комісії дійсно чиниться тиск, але вони не будуть піддаватись цьому тиску і не будуть порушувати закон.

"Посада голови БЕБ вимагає сильної психічної стабільності. Ось кандидат показав, як він реагує на стрес. І це до нього прийшов багаторічний товариш. На цій посаді будуть голові реальні погрози робити і створювати стрес. І що, він теж так буде реагувати?", - підсумував Милованов.

Нагадаємо, 30 липня ввечері колишній секретар РНБО та ексочільник Мінфіну Олександр Данилюк влаштував бійку з радником очільника Офісу президента, ексміністром економіки Тимофієм Миловановим. Інцидент трапився на дні народженні Данилюка. Розбороняли політиків депутат Київради Дмитро Білоцерковець та колишній заступник генпрокурора Віктор Трепак.

Наступна публікація