Це не шантаж і не кокетство. Аласанія пояснив, чому хоче піти із НТКУ

Дата публікації
Перегляди
1254
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Це не шантаж і не кокетство. Аласанія пояснив, чому хоче піти із НТКУ

Фото: УНІАН

Бюджетом Євробачення неможливо скористатися - переконаний Аласанія.

Гендиректор Національної телекомпанії України Зубар Аласанія заявив, що йде з посади і пояснив, чому це зробив.

Про це пише "Телекритика".

Він заявив, що внутрішні "розборки" його абсолютно не хвилюють.

"Бюджетом Євробачення неможливо скористатися – це раз. І бюджет Євробачення входить до бюджету Суспільного мовлення на наступний рік. Це катастрофа", - додав Аласанія.

Він додав, що по суті немає ніякого окремого бюджету Євробачення: "є частина бюджету НТКУ, Суспільного телебачення на наступний рік, яку повинні витратити на Євробачення".

Ситуацію Аласанія вважає критичною.

Нинішній керівник НТКУ додав, що заява профспілки, яка висловила йому недовіру не має найменшого відношення до цієї справи.

Він також не поділився планами, чим буде займатися після відставки, але на цій роботі Аласанія не збирається затримуватися.

"Кодекс - звід законів про працю - зобов'язує мене пробути 2 тижні на своїй посаді, після чого я можу просто встати і піти. Сподіваюся, знайдеться хтось, хто прийде на моє місце і я зможу передати справи".

В коментарі "Аристократам" Аласанія зауважив, що "я, по-моєму, рекордсмен з усіх директорів. Так довго ще ніхто не протримався. Це не шантаж і не кокетство. Я думаю, що зможу привернути увагу до досить серйозної проблеми - суспільний мовник під загрозою. Ідея сиплеться.

"Ми можемо забути про реформу. Варіантів немає. Це зарплата в розмірі 2 тисяч гривень, без жодної копійки на виробництво взагалі", - зауважив Аласания.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося новим очільником Національної телекомпанії України після відставки Зураба Аласанії може стати його заступник Олександр Харебін.

Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на джерела. 

Цю інформацію частково підтвердив нардеп від БПП Григорій Шверк. За його словами, Харебін дійсно прагне зайняти крісло гендиректора, і в разі уходу Аласанії його кандидатура - одна з найбільш вірогідних.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1254
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація