Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Це не відповідь Зеленського". Глава Меджлісу прокоментував реакцію штабу кандидата на запитання про Крим

За його словами, Зеленський в будь-який момент зможе відхреститись від слів команди.

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв заявив, що звертався із запитаннями про Крим та Донбас саме до кандидата у президенти Володимира Зеленського, а не його штабу.

Про це він заявив в ефірі 5 каналу.

За його словами, це була відповідь не самого Зеленського, а про штаб він "завтра може сказати: "Я не в курсі, і команди у мене немає, я їх вже вигнав".

"І це не тільки моє звернення, це скомпоноване звернення моїх співвітчизників, які нині на окупованих територіях", — додав Джемілєв.  

Водночас Джемілєв вказав, що не отримав конкретної відповіді на запитання щодо Кримської автономії. "Якщо на попередні запитання –чи буде він зустрічатися з Путіним та щодо окупованих територій – Зеленський дав відповіді, то тут розпливчато, чіткої відповіді я так і не отримав", – прокоментував Джемілєв.

Нагадаємо, раніше команда кандидата в президенти України Володимира Зеленського відповіла на відкрите звернення лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, у якому йшлося про Крим і Донбас. У штабі кандидата запевнили, що розмов про розмін Криму на мир на Донбасі бути не може.

Залиште свій коментар

Вибір редакції