Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Це опік, повноцінний опік": майстри показали, як позбутися тату без шкоди для здоров’я

Процедура не дуже болісна, проте коштує грошей і може розтягнутися на кілька сеансів.

Тату на руці, плечах і спині нині на піку моди. Але смаки змінюються, і те, що вчора так тішило, сьогодні може й набриднути, або символізм малюнка стане неприємним для господаря, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Із чорно-білим татуюванням на лівиці Олена проходила аж 24 роки, і ось вона вмощується на стіл, щоби після чаклування майстра малюнок геть зник. "Ні, не боляче. Легкий електричний розряд за відчуттями", - розповідає вона. Сергій уже й не пригадує, скільки разів йому доводилося виводити чужі малюнки на тілах клієнтів. Сьогодні лазерні апарати дають змогу робити це майже безболісно, але щоби вивести тату цілком треба щонайменше півдесятка сеансів! "Якщо не в умілих руках, то можна, звісно, сильну травму завдати – це все-таки шкіра. Це опік, повноцінний опік, тому треба дивитися, як реагує шкіра на процедуру, регулювати потужність", - пояснив майстер тату-студії Сергій Панков.

ВідеоЯкщо смаки змінились, а символізм малюнків більше не радує: як безпечно вивести татуювання

Тату на руці, тату на плечах і тату на спині. Мода на татуювання не поступається нині моді на одяг. Але змінюються смаки, уподобання і таж мода змінюється. Те, що вчора так радувало - татушка, сьогодні вже набридла. Або символізм малюнку неприємний для господаря. Тож чи можна сьогодні повністю вивести з людської шкіри татуювання і при цьому не зашкодити здоров'ю, дивіться в наступному матеріалі.

Якщо смаки змінились, а символізм малюнків більше не радує: як безпечно вивести татуювання

Щоб опіки минули і не залишили слідів, вона мусить щодня обробляти уражену ділянку мазями. Для Олени це вже другий сеанс. Старе татуювання помітно посвітлішало, і за кілька сеансів має взагалі зникнути. "Воно мені не дуже заважало, але мені хотілося зробити щось нове, і хлопці сказали, що варто прибрати його, а потім уже робити те, що я хочу", - пояснила пацієнт тату-студії Альона Міхайска.

Виводити фарбу з тіла до тату-студій приходять і ті, хто набив неякісний малюнок, і колишні в'язні, і жінки, незадоволені своїм татуйованим макіяжем – зокрема бров. За сусіднім робочим місцем Євген чаклує над іншим малюнком. "Щоби вивести лазером, потрібно близько десяти сеансів. Усе залежить від фарби, котрою забивали, від давності татуювання, від якості", - каже майстер тату-студії Євген Гущин.

Фотогалерея У Великій Британії "схиблена" на Моурінью жінка набила 20 татуювань зі своїм кумиром (7 фото)

Його сьогоднішній клієнтці саме набрид малюнок, який почав уже й утрачати колір. Ольга зізнається, що лазерного апарата дуже боїться, але таки наважилася на похід до майстра. І не лише для того, щоби просто позбутися татуювання. "Я просто одразу просила, щоби знайшли такий малюнок, щоби не треба було ніякого лазеру. Я дуже цього боюся, і готова була відмовитися робити татуювання у цьому місці та зробити в якомусь іншому, тому я дуже вдячна, що знайшли варіант і нове тату буде, і мені не треба буде ті страждання проходити", - розповіла пацієнт тату-студії Ольга Денесюк.

За кілька годин метелик має цілком перекрити залишки старого татуювання. Власник тату-студії – колишній АТОвець. Він відкрив бізнес торік, серед його клієнтів і чимало ветеранів війни. Чоловік каже, що на власні очі бачив, як на війні, в польових умовах, бійці залишали на тілі спогади про значущі події. "Тому вже на гражданці, коли адреналіну вже трохи позбавився, ну деякі хлопці все ж таки перекривають ці татуювання", - пояснив власник тату-студії Євген Ярило.

Вартість виведення татуювання, жартують хлопці, у них "конкурентна", а для бійців, що повернулися з фронту, в обмін на цікаву розповідь про історію появи тату, майстри обіцяють позбавити тіла небажаного малюнка максимально безболісно.

Кореспондент ТСН Віталій Афанасієнко

Залиште свій коментар

Вибір редакції