"Це початок серіалу". Клімкін прогнозує нові спроби РФ вплинути на Україну після введення санкцій

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава МЗС пов'язує це з наближенням виборів.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін відреагував на запровадження Російською Федерацією санкцій проти 322 фізичних осіб та 68 компаній. Глава МЗС назвав це початком намагань Росії вплинути на Україну.

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

"Навіть зовсім поверховий аналіз так званого "санкційного списку" РФ і часу його оприлюднення свідчить про початок багатосерійного серіалу щодо спроби впливу на Україну напередодні виборів і після них. Але це насправді навіть не перша серія, це тільки тизер", - зазначив Клімкін.

Зазначимо, що міністра закордонних справ немає у списку тих, проти кого ввела обмеження Росія.

 Нагадаємо, 1 листопада прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову про введення санкцій проти 322 осіб та 68 компаній України. До списку потрапили 12 українських урядовців.

ВідеоМосква запровадила антиукраїнські санкції "через недружні дії України щодо росіян"

 68 компаній та 322 громадяни України. З керівників держави під санкції потрапили голова Верховної Ради Андрій Парубій, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, генпрокурор України Юрій Луценко, голова нацполіції Сергій Князєв, міністр культури Євген Нищук, очільниця МОЗ Уляна Супрун та низка народних депутатів, зокрема, і син Петра Порошенка - Олексій. 

Москва запровадила антиукраїнські санкції "через недружні дії України щодо росіян"

Залиште свій коментар

Вибір редакції