Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Це просто морок. Вони невпізнані": тіла загадково померлих біля берегів Кабо-Верде моряків повернули в Україну

Судно Atlantic Harmony, де сталася трагедія, стоїть під арештом.

Двох загиблих на кораблі Atlantic Harmony українців привезли додому. Це підтвердила дружина одного із моряків, повідомляє УНІАН.

Ольга Лукашова також повідомила, що сприяння надавали багато людей. "Дуже добре спрацювали в МЗС", - констатувала вдова. Крім дипломатів, жінка назвала благодійний фонд допомоги морякам "Ассоль". "Єдине, що ви не уявляєте, в якому стані доставили наших хлопців. Це просто морок. Вони невпізнані. Ми хлопців, швидше за все, будемо ховати в закритих трунах. Ми просто не очікували, що в такому стані до нас можуть приїхати хлопці. Це просто нестерпно", - зізналася вона.

ВідеоМЗС України тисне на владу Кабо-Верде, щоб прискорити розслідування смерті моряків

Найближчими днями дипломати знатимуть, від чого загинули моряки Олександр Червоний та Микола Лукашов. 7 травня їхні тіла знайшли на борту корабля в Атлантичному океані поблизу Кабо-Верде. Головні запитання: чому у чоловіків набряк легень, чи це отруєння, і чи це вбивство. Консул України у Сенегалі уже провів низку переговорів з владою Кабо-Верде, куди капітан наказав віддати тіла. 

МЗС України тисне на владу Кабо-Верде, щоб прискорити розслідування смерті моряків

За словами Лукашової, після проведених експертиз питання про причини смерті українців усе ще залишається відкритим.

Як повідомлялося, біля берегів Кабо-Верде на судні Atlantic Harmony за загадкових обставин померли другий помічник капітана Микола Лукашов і третій механік Олександр Червоний. Ще один член екіпажу, громадянин Індії, перебуває в комі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції