Перейти до змісту
"Це просто треш": Степанов відреагував на багатотисячний фестиваль у Запоріжжі

"Це просто треш": Степанов відреагував на багатотисячний фестиваль у Запоріжжі

Міністр звернувся до організаторів заходу

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов обурився через проведення музичного фестивалю в Запоріжжі "Khortytsia Freedom", який відвідали десятків тисяч осіб і заявив, що у області тепер чекають приріст хворих на коронавірус. 

Про це він заявив під час брифінгу.

"У мене немає жодного питання до людей, у мене питання до організаторів. Вибачте, але це просто "треш" якийсь, то що ви робите? Іншого слова в мене просто немає", - сказав міністр .

Він наголосив, що раніше він мав домовленість із мерами міст, що ті не будуть використовувати карантин з політичною метою, а також не будуть організовувати масові заходи у своїх містах. "Звичайно, я буду звертатися до своїх колег, які відповідають за заходи контролю, щодо вжиття відповідних заходів, складання протоколів. Зараз ми будемо дивитися, що буде відбуватися в Запорізькій області. Зрозуміло, що у нас буде збільшення кількості хворих COVID-19 після проведення таких масових заходів", - додав він.

Нагадаємо, що у вівторок, 22 вересня, в Україні зафіксували  2 884 нові випадки COVID-19, 59 смертей (усього - 3 642) та 1 717 людей, які одужали (від початку пандемії - 79 901). 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин