"Це провокаційне запитання": Путін ухилився від прямої відповіді, чи нападе Росія на Україну

"Це провокаційне запитання": Путін ухилився від прямої відповіді, чи нападе Росія на Україну

Фото: ТСН.ua

Також Путін заявив, що Росія, яка 8 років веде гібридну війну проти України, – "миролюбна держава".

Президент країни-агресорки Володимир Путін, відповідаючи на запитання "Чи збирається Росія напасти на Україну", назвав це провокаційним запитанням.

Про це Путін заявив на пресконференції за підсумками переговорів із прем'єр-міністром Греції Кіріакосом Міцотакісом 8 грудня, пишуть російські ЗМІ.

 "Це запитання провокаційне. Росія проводить миролюбну зовнішню політику, але вона має право забезпечувати свою безпеку, як я вже сказав, у середньостроковій та віддаленій перспективі. І ми це обговорюємо з нашими партнерами, з усіма нашими партнерами, включаючи вчорашнього мого співрозмовника, президента США Байдена", - сказав Путін.

Також він заявив, що тема безпеки - це окремий предмет розмови. Путін додав, що вони "домовилися (з президентом США Джо Байденом) про те, що зробимо це предметно, обміняємося найближчим часом нашими міркуваннями щодо цього".

Окрім цього, у цій розмові Володимир Путін знову нагадав, що Росію турбує питання прийняття України до НАТО.  На міжнародних переговорах він попереджає партнерів, що вступ України до НАТО - "неприйнятний процес для РФ".

Як повідомлялося раніше:

Читайте також:

Стаття з добірки новин:
Зустріч Путіна і Байдена
Наступна публікація