"Це тортури". Правозахисники вимагають негайного звільнення Сенцова

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Amnesty International вимагає негайного звільнення українського режисера.

Amnesty International наголошує, що російська влада застосовує тортури стосовно українського політв'язня Олега Сенцова та вимагає його негайного звільнення.

Про це йдеться у повідомленні міжнародної правозахисної організації Amnesty International Україна.

"Ми заявляємо про недопустимість примусового годування, яке є фактично різновидом тортур, і вимагаємо надання Олегу своєчасної та ефективної медичної допомоги", - йдеться у повідомленні Amnesty International.

Зазначається, що організація продовжує вимагати його негайного звільнення із в’язниці.

‼️ВАЖЛИВО! Адвокат Олега Сенцова Дмитро Дінзе підтвердив, що його підзахисний припинить голодування сьогодні, 6 жовтня....

Опубликовано Amnesty International Ukraine Суббота, 6 октября 2018 г.

Фотогалерея У Києві під російським посольством відбулась акція на підтримку Сенцова (8 фото)

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення було звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

5 жовтня Сенцов повідомив, що припинить голодування від суботи, 6 жовтня. Він голодував майже 5 місяців. Адвокат режисера Дмитро Дінзе заявив, що український політв’язень припинив голодування, адже з нього погрожували "зробити овоч" і обіцяли примусове годування.

ВідеоСенцов змушений припинити голодування через критичний стан здоров'я

Адвокат політв'язня Дмитро Дінзе після побачення з ним передає листа. Кримчанин пише - стан його здоров'я критичний, зміни у внутрішніх органах стали патологічними, а російські тюремники збираються годувати його примусово. Нинішнє рішення дає змогу незаконно ув'язненому українцю залишатися вільним - бодай розпоряджатися своїм життям.

Сенцов змушений припинити голодування через критичний стан здоров'я

Залиште свій коментар

Вибір редакції