Центр Севастополя перекрили для російсько-українського маршу

Центр Севастополя був перекритий співробітниками ДАІ, російські та українські військовослужбовці зайняли місця згідно з планом проходження парадних розрахунків ЧФ і ВМС України.

У Севастополі (АР Крим) відбулося загальноміське тренування парадних розрахунків Чорноморського флоту Росії і ВМС України, в ході якого в спільному строю пройшли 2 тисячі військовослужбовців

О 17:00 вівторка, 3 травня, центр Севастополя був перекритий співробітниками ДАІ, російські та українські військовослужбовці зайняли місця згідно з планом проходження. Частина військовослужбовців ЧФ переодягнена в радянську форму зразка 1943 року, вони несли штандарти всіх фронтів Великої Вітчизняної війни.

Після проходження перед трибуною командирам парадних рот рекомендації видав керівник тренування, начальник Берегових військ Чорноморського флоту генерал-майор Олександр Остріков, після чого парадні розрахунки пройшли повторно.

За тренуванням спостерігали сотні жителів і гостей міста, які спеціально прийшли на площу Нахімова.

"Ми тренувалися майже півтора місяця, і результат непоганий. Упевнений, що на День Перемоги буде все ще краще. До того ж традиційно в параді Перемоги майже все місто бере участь. П'ятого травня у нас пройде генеральна репетиція, після якої до 9 травня російські та українські моряки будуть готувати форму одягу", - зазначив Остріков.

Як відомо, спільні паради ВМС України і російський Чорноморський флот почали проводити з 2000 року, парад беруть командувачі, які на двох машинах об'їжджають лад військовослужбовців і ветеранів Великої Вітчизняної війни. Російські та українські моряки проходять повз парадної трибуни в єдиному строю з прапорами військ.

Читайте також:

На День Перемоги параду не буде

70% українців вважають День Перемоги великим святом

Львів вимагає від Януковича заборонити червоні прапори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: