Церковний сепаратизм в Україні спонсорують роботодавці терористів Гіркіна та Бородая

Церковний сепаратизм в Україні спонсорують роботодавці терористів Гіркіна та Бородая

Священнослужителі, яких щедро спонсорують близькі до "сім'ї" олігархи, благословляють сепаратистів на вбивства.

Президент Росії Володимир Путін щедро підгодовує "російську православну церкву", яка стала філією Кремля і за це отримує благословення на всі свої примхи, повідомляють "Секретні матеріали".

Церква Московського патріархату стала інструментом розпалювання ненависті між Сходом і Заходом України. Російські спецслужби щедро засівають у душах парафіян "антиукраїнський вірус" через священнослужителів, які благословляють сепаратистів на вбивство української армії, обстріли житлових кварталів та інші бойові дії на Сході.

"Те, що зараз відбувається в Україні готувалася кілька років і ці агенти з'явилися багато років тому, просто на це ніхто не звертав уваги", - говорить експерт.

Відео Секретні матеріали: як Московський патріархат розпалює ворожнечу в Україні

Ідея "Російського світу", яка була сформульована патріархом Кирилом, передбачає те, що Україна не має своєї окремої від Росії історії, державності і навіть український народ не є окремим народом, і все це є єдиним простором єдиної Русі. У Москві при цьому добре пам'ятають, що православ'я на Русі пішло саме з Києва. Тому готові заплатити будь-яку ціну, щоб посадити в крісло предстоятеля української церкви свою людину. Для цього в церкві створена ціла мережа агентів Кремля, які не шкодують грошей на підкуп лояльних до Москви ієрархів.

Одним з представників проросійського крила в Україні є митрополит Агафангел - він вже більше 10 років декларує відверто антиукраїнські шовіністичні гасла. Ще один лояльний до Кремля митрополит донецький Іларіон, один з найбагатших священнослужителів православної церкви. За підтримки Іларіона і Агафангела, а також лояльних до них єпископів, московська патріархія намагається зробити предстоятелем української православної церкви митрополита Антонія.

Антоній - колишній ректор Київської духовної академії і семінарії - давно отримує вказівки безпосередньо від патріарха Кирила. Януковичу Антонія представили православні чиновники-меценати Сергій Льовочкін і Вадим Новинський. І заради цього Янукович дав вказівку усунути з церковної арени блаженнійшого Володимира - предстоятеля української православної церкви, який відкрито виступив проти ідей Кремля і за самостійну політику української церкви.

Спочатку Володимира спробували ізолювати, потім залякати, для досягнення своєї мети використовували все - підкуп, навіть фабрикувалися кримінальні справи. Для них ця мета виправдовувала будь-які засоби. Навіть вбивство, яке, по суті, і сталося.

Одними з найвідоміших церковних меценатів Росії і України є Костянтин Малофєєв і Вадим Новинський. Костянтин Малофєєв, глибоко віруюча людина, російський мільярдер - входить у найближче оточення Володимира Путіна. Так само тісно він пов'язаний з патріархом Кирилом, з яким разом привозив в Україну дари Волхвів. Супроводжував їх у поїздці майбутній глава бойовиків "ДНР" Ігор Гіркін, в той час він обіймав посаду голови СБ Малофєєва. Так званий прем'єр-міністр "ДНР" Олександр Бородай так само працював у структурі Малофєєва, займаючись піар-компаніями.

В Україні справи Московського патріархату курирував Вадим Новинський - колишній громадянин Росії, і голова адміністрації Януковича Сергій Льовочкін. Після смерті Володимира, Новинський сподівається, що найближчим часом зможе повернути свій вплив на церкву шляхом обрання нового предстоятеля, який буде виконувати його побажання і Кремля.

Щоб домогтися перемоги свого кандидата Новинський щедро жертвує єпископам, які будуть голосувати на синоді. У церковних притворах заучат суми в сотні тисяч доларів. Звучать разом з прізвищем молодшого партнера Новинського - Олексія Пертіна, якому доручено переконати єпископів голосувати за Антонія.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів