Церква підвищить вартість послуг

Через подорожчання тарифів на електроенергію, церква підвищує вартість своїх послуг. Так, щоб охрестити немовля, потрібно буде заплатити 260-520 гривень.

З 1 лютого на 30% підвищується тариф на електроенергію для релігійних установ та транспортних підприємств, у зв'язку з чим церковні обряди і товари можуть подорожчати на третину.

У церквах говорять, що вартість свічок, ікон, церковних книг, а також обрядів вінчання і відспівування, відповідно, теж підніметься, пише "Сегодня".

"Гроші знецінюються, і це не наша вина. А в церквах, де багато світильників, витрати на електроенергію складають суттєву статтю витрат. Якщо піднімається ціна на електрику, витрати треба покривати в тій же пропорції, адже у нас немає друкарського верстата, як у держави. Наші доходи - це добровільні пожертвування парафіян і прибуток від продажу товарів і послуг ", - пояснив прес-секретар Української православної церкви Київського патріархату Євстратій Зоря.

У церквах підтвердили, що ціни на послуги підвищаться. Зараз вартість обряду вінчання у Києві зараз коливається від 50 гривень (Храм Святого Миколая на Подолі) до 800 гривень в Іллінській церкві. Буде 65 і 1040 гривень відповідно.

Вартість обряду хрещення в середньому по Києву (разом з хрестиком) становить 200-400 гривень, а стане 260-520 гривень.

Свічки, як кажуть у храмах, підвищаться в ціні приблизно на 30-50 коп.

Читайте також:

Церква вирішила ввести дрес-код для росіянок, щоб їх не ґвалтували

Януковича звинуватили в дискримінації всіх церков, крім Московської

Церкву Московського патріархату на Херсонщині побудують за державні гроші

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: