ЧАЕС через борги залишиться без світла

Чорнобильська електростанція заборгувала "Київобленерго" вісім мільйонів гривень. Віддавати борги немає чим.

Чорнобильській електростанції можуть відключити світло. Залишити атомників працювати навпомацки погрожують енергетики. Усе через борги. Станція винна "Київобленерго" вісім мільйонів гривень.

Чорнобильська АЕС, колишній гігант з виробництва електроенергії нині може опинитися без електропостачання, вже в середу "Київобленерго" погрожує для станції вимкнути рубильник

До боргової ями Чорнобильська станція потрапила ще торік, не заплативши за грудень. Поточного року борги лише нагромаджувались. Повністю за використане світло атомники розрахувалися лише в червні. Кредитувати їх далі енергетики не хочуть.

Залишитися без електропостачання ризикує будівельний майданчик нової захисної оболонки над об'єктом "Укриття". Сам об'єкт "Укриття" та ядерні об'єкти залишити без світла не можна за жодних обставин.

На ЧАЕС борги вони визнають, але грошей не мають. Дев'яносто відсотків бюджету йде на зарплатню, більше не передбачено бюджетом.

Цього року на утримання ЧАЕС витрачено триста п'ятдесят мільйонів гривень, на сотню менше "з'їла" зона відчуження. Щоправда, до семи мільйонів гривень на рік хочуть зекономити, провівши реструктуризацію органів управління зони, скоротивши штат на сім відсотків. Але "Київобленерго" вимагає сплати боргу вже зараз і аргумент у них вагомий: потрібні гроші для закупівлі електроенергії для населення на наступний рік.

Читайте також:

Чорнобиль відкриють для туристів вже з січня

Уряд засіє землі в Чорнобильскій зоні

Чорнобиль увійшов у топ-10 найбільш моторошних місць для туристів

ВідеоЧорнобильській електростанції можуть зробити "темну"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: